• „Нива” на чотири пропущені м’ячі відповіла лише одним забитим
14:29, 10 травня 2011 р.

„Нива” на чотири пропущені м’ячі відповіла лише одним забитим

Вінницька „Нива” привезла додому розгромну поразку. Після блискучої перемоги над „Титаном”, наші футболісти програли футбольному клубові „Львів” з рахунком 4:1. Наступну зустріч з суперником вінничани проведуть уже вдома.

Вінницьким майстрам футболу не вистачило наснаги відібрати перемогу у львівської команди „ФК Львів”. З 11 гольових моментів вінничани змогли реалізувати лише один, за що і поплатилися поразкою.

- Наші хлопці могли вибороти перемогу, - каже вболівальник вінницької „Ниви” Миколай Сідий. - Можливо, наших футболістів налякало те, що львів’яни на третій сходинці в турнірній таблиці. Я вважаю, що наша команда не грала на повну силу, і саме тому повернулася додому з поразкою. Проте наступний матч граємо вдома – обов’язково піду підтримати футболістів.

Матч проти львівського клубу проходив у місті Добромиль на стадіоні „Лафорт-Арена”. Глядачів на матч прийшло небагато – близько семиста осіб. Фактично усі вболівальники підтримували львівську команду. Перший тайм розпочався для нашої команди майже фатально. Господарі поля без розвідки перейшли в активний наступ. Наших хлопців вистачило на три хвилини захисту, після чого у ворота „Ниви” залетів перший м’яч. На третій хвилині рахунок відкрив львівський півзахисник Євгеній Чепуренко. Логічно було б думати, що наші хлопці спробують відігратися, та все вийшло навпаки. Таке враження, що гол пропустили львів’яни – одразу після розіграшу м’яча львівська команда пішла в атаку і на четвертій хвилині гри „Нива” пропустила ще один гол. Цього разу м’яч у ворота нашої команди відправив Ігор Мельник. До кінця першого тайму рахунок так і не змінився. По кількості ударів по воротах команди йшли нога в ногу – по чотири з кожного боку. Проте наші футболісти жодного гольового моменту не реалізували, на відміну від суперника.

Другий тайм розпочався більш спокійно. Львівські футболісти засіли в обороні, і різких випадів проти вінничан не робили аж до 63 хвилини матчу. Але одного вистачило для чергового голу у ворота вінничан. І знову м’яч у наші ворота відправив львівський півзахисник Володимир Танчик. Та цього разу вінничанам вистачило снаги гідно відповісти на гол у свої ворота. Атака наших футболістів на 63 хвилині гри виявилася більш ніж результативною. М’яч у ворота суперника точним прострілом відправив Дмитро Козьбан. На цьому вдалі простріли у ворота львів’ян закінчилися. Зате ще один м’яч пропустили наші футболісти. На 83 хвилині гри другий м’яч за гру забив Євгеній Чепуренко. До кінця зустрічі рахунок залишився незмінним – 4:1 на користь господарів поля.

Якби наші футболісти реалізували більше голових моментів, що виникали під час матчу – перемога дісталася б нам. Вінницькі гравці били в бік воріт 11 разів, проте забити спромоглися лише один гол. Львів’яни в цьому плані „Ниву” не наздогнали, лише вісім ударів по воротах суперника, але з реалізацією їм пощастило більше.

Порушень правил з боку вінничан також було менше – 15 фолів за гру та 18 з боку львівської команди. Проте, чомусь лише нашим гравцям, Богдану Варченку та Олександру Гергелюку, були виписані жовті картки. Не призначили арбітри й жодного штрафного удару по воротах львівської команди.