У Вінниці пройде перший православний квест

Вінницька єпархія і Православна кают-компанія 15 травня проведуть перший вінницький православний квест.

Про це повідомляє прес-служба вінницької єпархії.

За повідомленням, участь у змаганнях візьмуть молодіжні команди з 5 чоловік храмів м. Вінниці.

Кожну команду обов’язково буде супроводжувати священник.

Попередньо команди збиатимуться у сквері Козицького (поряд із баштою), а сам квест проводитиметься у центральній частині міста Вінниці, згідно складеного маршруту.

Усі команди повинні мати назву (або вона може співпадати з назвою храму); девіз та корпоративний стиль з елементами, що вирізнятимуть команду; при собі команді обов’язково мати фотоапарат, ручку, олівці та блокнот;

Початок прийняття заявок на участь команд розпочинається з 10 по 13 травня 2011 року.

При поданні заявки, потрібно заповнити форму та відправити її за адресою: voznesenie@email.ua або vineu@ukr.net

Окремі учасники, які бажають взяти участь у квесті, можуть відправляти свої заявки у вільній формці за допомогою SMS на номер (050)9221144. З цих учасників можуть бути сформовані збірні команди.

Всі завдання для кожної команди під час змагань будуть однакові. Пересування команд передбачено згідно розробленого маршруту, через однакові пункти. Рух команд буде здійснюватись виключно пішки, інтервал відправлень з початкової точки 5 хвилин.

На етапах квесту учасники команд повинні будуть демонструвати знання з історії міста Вінниці, свою кмітливість та вправність. Після виконання завдання на квестовому пункті команда отримує інформацію про місцезнаходження наступної зупинки. Послідовність слідування пунктам згідно вказаного маршруту обов’язкова.

На виконання всіх завдань на контрольних пунктах командам надається 3 години.

Переможців визначаються за загальною кількість балів, відповідно 1, 2, 3 місці (у порядку зростання). На кожному із пунктів група має відповісти на запитання волонтера чи виконати творче завдання.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов