Австрія співпрацюватиме з Вінниччиною у галузі енергозбереження

Австрійці зацікавлені у співробітництві з Вінницькою областю у сфері енергоефективності. Про це сьогодні cказав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Вольф Дітріх Хайм після зустрічі з керівництвом області та міста у рамках офіційного візиту, повідомляє прес-служба ОДА.

Голова ОДА Микола Джига наголосив, що співробітництво у сфері енергозбереження є особливо актуальним для української сторони, а досвід австрійців – цікавим і корисним.

"Ми обговорили питання, які стосуються енергозбереження, розвитку енергозберігаючих технологій. Австрія має великі напрацювання в цьому напрямі. Відомо, що Україна, і Вінницька область зокрема, споживає енергії у 5 разів більше, ніж європейські країни. Тому для нас зустріч була цікава і корисна", - сказав М.Джига.

На думку Вольфа Дітріха Хайма, Вінницький регіон і місто Вінниця досить активні у прагненні економити енергоресурси.

"Мене дуже потішило, що Вінниця виходить у перші ряди щодо співпраці у сфері енергоефективності, сподіваюсь, що ці кроки зроблять життя жителів міста приємнішим і економним в енергії. Ми готові допомогти словом і ділом у рамках нашої діяльності", - зазначив дипломат.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов