У Вінниці розпочалися підсумкові контрольні роботи

Вчора, десятого травня, розпочалися підсумкові контрольні роботи у школах для учнів п’ятих-восьмих класів. Триватимуть вони до 20 травня.

- Міністерство прислухалося до думки громадськості, батьків, учнів вчителів та трохи спростило нам проведення підсумкових контрольних, скоротивши кількість варіантів завдань. Для нас підсумкові контрольні роботи – це новинка, а тому ніхто не знав, як їх сприймати. Дехто називав це екзаменами, хоча це й не так. Взагалі, ідея дуже цікава та потрібна, - каже вчитель школи-ліцею №7 Олена Марина.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту скоротило перелік варіантів завдань підсумкових контрольних робіт з української і російської мов та історії України.

Із 38-ми раніше запропонованих Міністерством варіантів завдань контрольних робіт із української мови для учнів п’ятих, шостих, сьомих і восьмих класів залишилося 20 варіантів для кожної паралелі. На 28 варіантів із 38-ми скоротилася кількість варіантів завдань для всіх класів із російської мови. У п’ятих класах із предмету «Вступ до історії України» залишилося сім варіантів із 38-ми. У шостих класах перелік варіантів завдань контрольних робіт із інтегрованого курсу історії України та всесвітньої історії скоротився до десяти. У сьомих і восьмих класах замість 38-ми варіантів залишилося 15 варіантів контрольних робіт із історії України. Кількість варіантів завдань математики та іноземних мов, зокрема англійської, німецької та французької, у всіх класах залишилася без змін. Міністерство лише скоротило кількість запропонованих варіантів у межах збірників завдань, рекомендованих раніше для проведення підсумкових контрольних робіт у 2010/11 навчальному році.

- Зміст завдань залишишся без змін. У зв’язку зі скороченням варіантів також скасували попередню вимогу міністерства стосовно наявності не більше як двох учнів у класі, які можуть писати один і той же варіант завдань, - каже Олена Марина.

На порталі osvita.com можна знайти перелік усіх запитань для підсумкових контрольних робіт.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов