
09:48, 13 травня 2014 р.
У Барському районі «Форд » з’їхав в кювет. Водій загинув на місці
Жінку, яка сиділа на передньому сидінні, з автомобіля визволяли рятувальники. Зараз вона знаходиться в лікарні з переломом плеча.
ДТП сталось 9 травня, близько 16.30, на автошляху «Бар –Верхівка». Мікроавтобус «Форд» з’їхав в кювет. Під час аварії 61-річний водій загинув на місці пригоди. 43-річну пасажирку рятувальникам довелось визволяти, її затисло на передньому сидінні. Як повідомляють рятувальники, зараз жінка знаходиться в лікаріні з переломом плеча.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі