На Вінниччині визначили сумлінних платників податків

На церемонії нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2010» Вінницьку область представлятимуть санаторій «Хмільник» та Вінницька харчосмакова фабрика.

Про це повідомляє Державна податкова служба у Вінницькій області.

17 підприємств Вінниччини брали участь в обласному етапі Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків». При цьому підприємства було розділено на 3 категорії - великі, середні та малі, відповідно до Господарського кодексу України, а аналіз підсумків роботи за 2010 рік проводився відповідно до ряду критеріїв за 8 пунктами.

Від імені голови Державної податкової адміністрації у Вінницькій області Олександра Вітрука та від усього колективу податкової служби Вінниччини його заступник Тетяна Кочин щиро подякувала представникам бізнесу за розуміння та сумлінне виконання свого громадянського обов’язку перед державою. За її словами, сумлінний платник податків – це справді знакова постать суспільного масштабу. І не лише у вимірі економічному, але й у соціальному та морально-етичному сенсі. Посадовець запевнила присутніх: добрі слова і побажання на адресу сумлінних платників органи податкової служби області в обов’язковому порядку підкріплюватимуть конкретними діями. Позиція податкової служби залишається незмінною: дотримання вимог Податкового кодексу України, повне і своєчасне внесення платежів до бюджетів всіх рівнів відкриває перед бізнесом можливості для розвитку без жодних перепон.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов