
16:58, 16 травня 2014 р.
Дерево впало на вантажівку
Буревій наламав дров. У Козятинському районі впало дерево на вантажівку, у Немирівському - на дорогу.
Увечері 15 травня козятинським рятувальникам повідомили, що на автошляху Вінниця-Бердичів, поблизу смт Бродецьке, на вантажний автомобіль впало дерево. Воно перегородило проїжджу частину дороги, через що рух транспорту неможливий. На місці події рятувальники за допомогою спеціального обладнання прибрали дерево з автівки та очистили автошлях.
Тієї ж доби немирівським рятувальникам довелося розчищати дорогу від дерева, що впало неподалік села Кропивна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі