Вінницькі боксери відбили у конкурентів п’ять призових місць

Вінницькі спортсмени були представлені лише в п’яти групах з 14, що змагалися на чемпіонаті. Проте фактично в усіх представлених групах вінничани виступили показово. Лише у одній категорії наш спортсмен не зміг посісти призового місця.

Сьомий міжнародний турнір з боксу пам’яті Петра Мисика проходив з п’ятого по восьме травня у місті Івано-Франківськ.

У ваговій категорії до 56 кілограмів групи „А” вінничанин Андрій Козенюк посів п’яте місце серед восьми спортсменів.

У категорії до 64 кілограмів групи „Б” взяли участь одразу двоє вінничан. На третю сходинку піднявся Владислав Пугач. Його тезка, вінничанин Владислав Пастушенко спромігся піднятися лише на п’яту сходинку таблиці.

Двоє наших спортсменів взяли участь у змаганнях в категорії до 69 кілограмів групи „А”. Вінничанин В’ячеслав Стаженець посів почесне друге місце серед шести спортсменів. Наш земляк Юрій Мельник у цій самій категорії посів п’яте місце.

У категорії до 75 кілограмів також виступали двоє вінничан. Обом нашим землякам вдалося посісти призові місця. Олег Юрчук зайняв друге місце серед восьми спортсменів. Одразу за ним, на третій сходинці, закріпився наш спортсмен Георгій Агамалов.

Третє місце собі забрав і вінничанин Юрій Бурко у категорії до 81 кілограма.

Серед „супертяжів” вінницьких спортсменів не було.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов