• Головна
  • Вінницькі боксери відбили у конкурентів п’ять призових місць
13:00, 16 травня 2011 р.

Вінницькі боксери відбили у конкурентів п’ять призових місць

Вінницькі спортсмени були представлені лише в п’яти групах з 14, що змагалися на чемпіонаті. Проте фактично в усіх представлених групах вінничани виступили показово. Лише у одній категорії наш спортсмен не зміг посісти призового місця.

Сьомий міжнародний турнір з боксу пам’яті Петра Мисика проходив з п’ятого по восьме травня у місті Івано-Франківськ.

У ваговій категорії до 56 кілограмів групи „А” вінничанин Андрій Козенюк посів п’яте місце серед восьми спортсменів.

У категорії до 64 кілограмів групи „Б” взяли участь одразу двоє вінничан. На третю сходинку піднявся Владислав Пугач. Його тезка, вінничанин Владислав Пастушенко спромігся піднятися лише на п’яту сходинку таблиці.

Двоє наших спортсменів взяли участь у змаганнях в категорії до 69 кілограмів групи „А”. Вінничанин В’ячеслав Стаженець посів почесне друге місце серед шести спортсменів. Наш земляк Юрій Мельник у цій самій категорії посів п’яте місце.

У категорії до 75 кілограмів також виступали двоє вінничан. Обом нашим землякам вдалося посісти призові місця. Олег Юрчук зайняв друге місце серед восьми спортсменів. Одразу за ним, на третій сходинці, закріпився наш спортсмен Георгій Агамалов.

Третє місце собі забрав і вінничанин Юрій Бурко у категорії до 81 кілограма.

Серед „супертяжів” вінницьких спортсменів не було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію