Уряд націлений на структурні реформи, які дозволять змінити якість життя людей і вирішити проблеми, які накопичувались десятиріччями

Реалізація кредитних угод на виконання трьох нових проектів Світового банку, підписання яких відбулося сьогодні за участі представників українського Уряду та Директора Світового банку у справах України, Білорусії та Молдови Чімяо Фана, покликана прискорити проведення реформ, які так необхідні Україні, вважає Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

01(352).jpg

«Уряд націлений на структурні реформи, які дозволять змінити якість життя людей і вирішити проблеми, які накопичувались десятиріччями», – наголосив він на церемонії підписання.

У свою чергу, Чімяо Фан повідомив, що нові інвестиції буде спрямовано на підвищення якості базових державних послуг, які надаються населенню України: водопостачання, водовідведення, утилізацію твердих відходів та теплопостачання, а також на стабілізацію економічної ситуації в країні.

02(359).jpg

«Я вражений серйозними зусиллями нового Уряду, направленими на те, щоб реалізувати реформи. В мене немає ілюзій, що реформи буде запроваджувати просто. Це складно, це – серйозний виклик, але це необхідно для сталого зростання України», – зазначив Директор Світового банку у справах України, Білорусії та Молдови.

Три нових проекти Світового банку в Україні загальною вартістю 1,48 млрд. дол. США були схвалені Радою виконавчих директорів Світового банку 22 травня поточного року. Пакет угод є частиною загального обсягу допомоги Україні, про яку Група Світового банку оголосила в березні. Планується, що ця допомога, в розмірі до 3,5 млрд. дол. США, надійде до кінця 2014 року.

03(334).jpg

Першу позику в рамках кредитних угод у сумі 750 млн. дол. США буде спрямовано на підтримку бюджету. Дві інших позики – 382 млн. дол. США та 350 млн. дол. США – на реалізацію інфраструктурних проектів у понад півтора десятках українських міст.

«Буде побудовано нові системи теплозабезпечення міст. Майже у тисячі будинках, як передбачено сьогодні проектом, буде влаштовано індивідуальні теплові пункти. Це означає, що мешканці цих будинків забудуть раз і назавжди, що означає, коли на вулиці тепло, і в їхніх квартирах тепло теж, і навпаки. Ми говоримо про сучасні системи регулювання тепла. Будуть замінені кілометри труб, які сьогодні є непридатними, будуть створені нові автоматизовані системи водопостачання. Це призведе до значного покращення якості надання послуг, зменшення витрат в структурі формування тарифу», - зазначив Володимир Гройсман.

Він також повідомив, що в рамках Проекту розвитку міської інфраструктури в сфері водопостачання буде проведено заміну труб, реконструкцію водозаборів та очисних споруд.

«Ми будемо розвивати ці і подібні проекти, оскільки сьогодні дуже важливо надати людям можливість не тільки платити за послугу, а отримати цю послугу врешті-решт гарної якості», – підкреслив він.

06(308).jpg

За словами Володимира Гройсмана, усі роботи в рамках інфраструктурних проектів розпочнуться вже з другого півріччя.

«Нам необхідно зрозуміти, що потрібно забезпечити не тільки освоєння цих коштів, треба забезпечити всі процедури – це має бути публічно, відкрито, під контролем міжнародних структур, оскільки кожен долар має бути інвестований в справу максимально ефективно», - підкреслив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що у березні поточного року відбулась зустріч Володимира Гройсмана з Чімяо Фаном, на якій було поставлене питання про відновлення роботи над низкою інфраструктурних проектів, робота за якими майже не рухалась через штучні бюрократичні перешкоди. Відповідно до досягнутих під час цієї зустрічі домовленостей роботу над проектами було відновлено, і вже за кілька тижнів новий Уряд схвалив розпорядження про залучення зазначених позик від Світового банку.

Зокрема, у рамках Проекту підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України вартістю 382 млн. дол. США в 10 містах по всій країні муніципальні теплоенергетичні компанії отримають допомогу для підвищення якості та надійності своїх послуг та матимуть змогу реалізувати цілу низку заходів щодо зменшення виробничих витрат та викидів шкідливих речовин в атмосферу. Проект містить допомогу в розмірі 50 млн. дол. США від Фонду чистих технологій, який спеціалізується на наданні країнам з середнім рівнем доходу фінресурсів для запровадження технологій, використання яких значно знижує рівень викидів вуглецю. Проект спрямований на модернізацію котелень, заміну трубопроводів, встановлення індивідуальних теплових підстанцій і теплових лічильників на рівні будинків. Це допоможе суттєво зменшити витрати, поліпшити надійність послуг та підвищити загальну якість теплової енергії, що принесе користь понад трьом мільйонам українців. Шестирічний проект охоплює 10 теплоенергетичних компаній і покликаний допомогти їм підвищити прозорість, наростити потенціал та поліпшити свою економічну сталість. Очікується, що реалізація проекту дасть економію понад 37 000 тисяч кубометрів газу протягом строку проекту, і водночас допоможе зазначеним компаніям стати прибутковими.

У рамках Другого Проекту розвитку міської інфраструктури вартістю 350 млн. дол. США надаватиметься фінансування 10 водопостачальним комунальним підприємствам по всій країні та одній компанії з утилізації твердих відходів. Проект дозволить підприємствам-учасникам поліпшити якість та ефективність послуг завдяки модернізації і вдосконаленню застарілої інфраструктури водопостачання та водовідведення, а також нарощенню інституційної спроможності. Це забезпечить кращий доступ до послуг водопостачання, водовідведення та утилізації твердих відходів для понад 6 мільйонів громадян. Проект також містить адресну допомогу в розмірі 50 млн. дол. США від Фонду чистих технологій.

Моя Вінниця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
7 просмотров в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
В Винницкой области таможенное оформление так называемых «еврономерных» авто достигло своего апогея. 22 января на таможенных постах Винницкой таможни ДФС было осуществлено таможенное оформление рекордной для области количества транспортных средств - 126. Поэтому в Государственный бюджет перечислено 8200000 грн., из них в Пенсионный фонд - 7200000 грн.Об этом сообщает ГУ ДФС в Винницкой области.В общем, с момента вступления в силу Законов Украины № 2611-VII...
Происшествия
За сутки подразделения ГУ ГСЧС Украины в Винницкой области 18 раз выезжали на буксировку автомобилей из снежных заносов. Спасатели оказана помощь в буксировке 22 транспортным средствам. Для оказания помощи от ГСЧС привлекалось 65 человек личного состава и 18 единиц спецтехники.В частности, аварийно-спасательные работы проводились в следующих районах области: Казатинском, Шаргородском, Тростянецком, Немировском, Бершадском, Мурованокуриловецком, Винницком,...
Происшествия
В селе Писаревка Винницкой области было сорвано собрание местной общины, которая собиралась рассмотреть вопрос перехода вместе с храмом в лоно ПЦУ. В село приехала многочисленная группа священников бывшей УПЦ МП с группой парней спортивного телосложения, которые силой препятствовали проведению собрания. Более того, председателя сельсовета Дмитрия Науменко незваные гости избили, нанеся ему несколько ударов в голову. Та же участь постигла местного участковог...
Общество
В народном календаре 24 января - день Федосея-Весняка. По погоде в этот день предсказывали весну, примечали, чего ждать от сева, каким будет урожай. Приметы на 24 января   24 января выдался теплый денек – весна скоро придет и принесет много дождей. Сильная оттепель – весна загостится на земле надолго. В старину говорили, что «хилая зима – живучая», то есть, зимняя оттепель затянется надолго. Еще одна поговорка на эту тему: "Если в январе март, то и в марте...
Происшествия
Винницу накрыл обильный снегопад, который и до сих пор не утихает. Город утром остановился в пробках и тягнучках, говорится в ТСН.16:45.  На двух трассах Стрый-Знаменка и Житомир - Могилев-Подольский решили ограничить движение крупногабаритного транспорта. На подъездах к Виннице утром в сугробах застряло четыре фуры. Водители возмущаются, мол, дороги утром вообще не чистили. Коммунальную технику журналисты увидели только в городе.  Из-за снегопада на автов...
Происшествия
Утром 23 января во селе Бабчинцы Черновецкого района загорелся жилой дом. Об этом информирует УГСЧС в Винницкой области.Районные спасатели на месте происшествия обнаружили мужчину без признаков жизни. Погибшим оказался 58-летний сын владельца домовладения.Сам пожар потушили за час. Предполагаемая причина возгорания - неосторожность при курении.
Общество
Сегодня в Виннице выпало большое количество снега вследствие чего дороги и улицы города оказались засыпаны снегом. Для предотвращения налипания и увеличение его количества на дорогах города в усиленном режиме работает коммунальная техника, которая убирает снег и посыпают дороги противогололеднойсмесью. Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2019/01/23/66929
Происшествия
Близ села Бохоники Винницкого района 13 января нашли труп неизвестного мужчины. Об этом говорится в сообщении ГУ ЧП области. Тело нашли возле базы отдыха Dream Park.За десять дней полиции не удалось установить личность покойника. Поэтому правоохранители просят граждан узнать вещи. Мужчина был одет в темно-синюю куртку, черную шапку, серые спортивные штаны.Приметы самого мужчины: на вид около 35 лет, рост 170 см, худощавого телосложения. Любую информацию о...
Происшествия
Сегодня, 23 января, в Виннице произошло дорожно-транспортное происшествие с участием трамвая и грузовика. Авария произошла около 13:30 неподалеку "Книжки". Грузовой автомобиль "Газ" протаранил трамвайный вагон. Транспортные средства не разминулись на перекрестке улиц Хмельницкое шоссе и Блока. В результате столкновения повреждена обшивка трамвая. Повреждения также получил и грузовой автомобиль. На данный момент информации о пострадавших нет. Движение трамв...