
14:00, 28 травня 2014 р.
У Вінницькій області 70-річна пенсіонерка «лікувала» себе коноплями
У літньої мешканки села Білашки, Погребищенського району, під час оперативно-профілактичної операції «Мак-2014» міліціонери виявили незаконний посів коноплі.
Зі слів жінки, нарковмісну рослину вона вирощувала виключно для власних потреб – для лікування.
Про заборону вирощування маку та коноплі в Україні пенсіонерка знала – жінка раніше судима за аналогічний злочин.
Поки правоохоронці перевіряють версію про «лікування» коноплею, вилучені рослини відправили на експертизу, повідомляє сектор зв’язків з громадськістю обласної міліції. Триває досудове слідство. За таку «медицину» тепер пенсіонерці загрожує три роки тюрми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі