На Вінниччині кожний другий потерпілий від злочинців - жінка. Кримінальна хроніка

У Вінницькій області кількість потерпілих від злочинів за січень–квітень 2011 року становила 2816 осіб, що на 9% більше, ніж у січні–квітні 2010 р., з числа яких майже кожна друга особа – жінка.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області.

Перед потерпілих від злочинів 1102 особи – це жінки, 341 пенсіонер, 137 неповнолітніх та 38 дітей до 14 років.).

Найбільше потерпілих людей від крадіжок – 1700 осіб (60%) та шахрайств – 220 осіб (8%).

Загалом протягом січня–квітня 2011 р. в області зареєстровано 4,3 тис. злочинів (без урахування злочинів, зареєстрованих податковою міліцією), що на 2% більше, ніж у січні–квітні 2010 р.

Із загального числа зафіксованих кримінальних проявів 36% – тяжкі та особливо тяжкі.

У загальній кількості злочинів 57% склали злочини проти власності, 13% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення, по 4% – злочини у сфері службової діяльності, злочини проти життя та здоров’я особи, та злочини проти громадського порядку та моральності, по 3% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян, злочини проти громадської безпеки, а також злочини у сфері господарської діяльності та 2% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту.

Протягом чотирьох місяців 2011р. скоєно 15 умисних вбивств та замахів на вбивство (що на 6% менше проти відповідного періоду минулого року) та 23 умисних тяжких тілесних ушкодження (на 12% менше, ніж у січні–квітні 2010 р.).

За перші чотири місяці поточного року, так саме як і в січні–квітні 2010р., зареєстровано 4 зґвалтування і замахи на зґвалтування.

Кількість крадіжок (1864 випадки) порівняно із січнем–квітнем 2010 р. збільшилась на 14%, проте кількість грабежів (120) та розбоїв (16) зменшилась відповідно на 20% та 16%. Порівняно із відповідним періодом минулого року кількість випадків шахрайства (269) збільшилась на 18%, тоді як число зареєстрованих випадків хабарництва (36 злочинів) зменшилося у 2,4 рази.

Органами внутрішніх справ за січень–квітень 2011р. Виявлено 5 організованих груп та злочинних організацій, що скоїли 33 злочини, з числа яких 91% – тяжкі та особливо тяжкі. По одній злочинній групі діяло у Жмеринському, Ямпільському районах і три – у м.Вінниці.

У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних із злочинами, на території області постраждало 64 особи, з яких 17% – загинуло. Усього внаслідок злочинних діянь загинуло 39 осіб, із числа яких 15% – у результаті нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, 36% було вбито.

Серед виявлених осіб (2,7 тис.), які вчинили злочини, 39% раніше вже ставали на злочинний шлях, із яких кожний третій має незняту або непогашену судимість, 17% вчинили злочин у групі, 14% знаходились у стані алкогольного сп’яніння; 14% – жінки, 4% – неповнолітні. Питома вага працездатних осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів, які на момент учинення злочину не працювали і не навчались, становила 53%.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов