
09:01, 2 червня 2014 р.
В парку Горького міняли цигарки на цукерки
Молоді активісти ходили по парку з великими надувними цигарками, роздавали брошури та закликали курців міняти цигарки на цукерки. Акція проходила з 12.00 до 15.00. 
- Акція приурочена дню боротьби з палінням, який був учора, 31 травня, - розповідає організатор Олександр Зайцев. – Міняємо у перехожих цигарку на цукерку.
На столі стоять два ящики, в одному лежать цукерки, в іншому виміняні цигарки.
Неподалік розмістилась виставка «Здоров’я», де вінничани могли послухати про вісім основних принципів здоров’я. Всі бажаючі мали змогу пройти обстеження, де їм вимірювали пульс, тиск, процент жиру в організмі, визначали біологічний вік. Крім того отримати поради відносно стримання, харчування, свіжого повітря, відпочинку та інше.

- Останню цигарку викурив біля Рейхстагу, - розповідає 89-річний Серафим Семенів. – Шкідливі звички це погано, молоді рекомендую вести здоровий спосіб життя. Зараз гуляю парком, йду грати шахи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі