
14:52, 3 червня 2014 р.
Вінницькі пляжі патрулюють медики
Вінницькі пляжі патрулюють медики та працівники рятувально-водолазної служби. Кількість чергових призначають в залежності від площі пляжу.
Вінницькі пляжі працюють майже місяць. На трьох з них дозволено купатися. Це пляжі - «Гонти», «Центральний» та «Хімік». На територіях цих зон відпочинку встановлено туалети та душові кабіни. Повідомив головний спеціаліст відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства Вінницької міськради Олексій Гловацький.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
14:18, 20 червня
37
13:01, 11 червня
13:30, 21 червня
10:36, 11 червня
12
Коментарі