Дітлахи Вінниччини відпочинуть майже на 60 мільйонів

18 травня відбулась селекторна нарада під головуванням заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Любові Спірідонової щодо організації якісного літнього оздоровлення дітей та підлітків.

Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Вінницької обласної державної адміністрації.

Для фінансування літньої оздоровчої кампанії планується залучити з різних джерел фінансування 59 млн. гривень, у тому числі близько 23 млн. гривень з державного бюджету, майже 3,5 млн. гривень - з обласного бюджету, більше 10 млн. гривень - з бюджетів районів та міст області. А також планується залучити 17 млн. гривень позабюджетних коштів.

Щодо оздоровлення дітей, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, то Любов Спірідонова відмітила, що у 2011 році на оздоровлення цієї категорії дітей з державного бюджету планується використати близько 16 млн. гривень. Діти будуть оздоровлюватись в санаторіях, розташованих в АР Крим, Одеської, Хмільницької, Херсонської, Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Рівненської, Львівської, Полтавської областях. Серед санаторіїв Вінницької області – санаторій «Авангард».

На оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за рахунок коштів Міністерства освіти і науки України цьогоріч планується виділення коштів на рівні минулого року - 401 тис. 600 гривень.

На 2011 рік виконавчими дирекціями Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на оздоровлення дітей застрахованих осіб передбачено 5 млн. 729 тис. гривень - харчування, медичне та культурне обслуговування. Планується оздоровити 7179 дітей.

Щодо фінансування оздоровчої кампанії з обласного бюджету, то Любов Спірідонова зазначила, що у 2010 році було виділено 3 млн. 97 тис. гривень. У тому числі 2 млн. гривень для оздоровлення вихованців шкіл-інтернатів та 1 млн. 97 тис. гривень на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Обласним бюджетом на 2011 рік на оздоровлення передбачено 3 млн. 450 тис. 600 гривень, з них 1 млн. 300 тис. гривень – на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та 2 млн. 150 тис. 600 гривень - на оздоровлення дітей, які виховуються у школах-інтернатах обласного підпорядкування.

З бюджетів районів та міст обласного значення на оздоровлення дітей у 2011 році у сумі близько 10 млн. гривень. Любов Спірідонова також підкреслила, що як показує досвід, фактично використовується коштів більше, ніж планується на початку літнього оздоровлення.

Підводячи підсумки селекторної наради Любов Спірідонова дала доручення районним державним адміністраціям та міським радам міст обласного значення забезпечити своєчасне та у повному обсязі фінансування літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Створити належні умови для функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, вирішити питання безпеки перевезення дітей на період відпочинку, зокрема, під час проведення екскурсій, а також забезпечити якісне харчування дітей, їх належне медичне обслуговування, державний санітарно-гігієнічний нагляд.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов