
17:28, 4 червня 2014 р.
Голова облради каже, що віддав частину зарплати на благодійність
Голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко запевняє, що виконав свою обіцянку, яку дав під час призначення на посаду, і віддав частину своєї зарплатні на благодійність.
Зокрема, за його словами частину своєї зарплати він перераховував на підтримку української армії.
Так сьогодні, четвертого червня, під час прес-конференції, на якій голова облради звітував про результати 100 днів своєї робити повідомив, що перерахував на ці цілі одну третю березневої та одну четверту з своєї квітневої зарплати.
- Загалом мова йде про приблизно сім тисяч гривень, - сказав Сергій Свитко.
При цьому зарплата голови облради складає близько 12 тисяч гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
14:18, 20 червня
37
13:01, 11 червня
13:30, 21 червня
10:36, 11 червня
12
Коментарі