Державний технічний огляд НЕ відмінений!

Цьогорічному державному технічному огляду підлягають усі транспортні засоби індивідуальних власників, а саме легкові та вантажні автомобілі, автобуси, мотоцикли, причепи, напівпричепи, рік випуску яких закінчується на непарну цифру. Автотранспорт, що перебуває на балансі підприємств, організацій і установ незалежно від форм власності, а також якщо він використовується в комерційних цілях, проходить щорічний державний технічний огляд. Автобуси і вантажні автомобілі, які пристосовані для перевезення людей та спеціалізовані автомобілі, призначені для перевезення небезпечних вантажів, незалежно від форм власності, проходять його двічі на рік. Причепи проходять техогляд одночасно з автомобілями їх власників.

Техогляд транспортних засобів проводиться за місцем їх реєстрації.

З метою уникнення черг та інших непорозумінь, які можуть виникнути під час складання адміністративних протоколів за несвоєчасне проходження державного технічного огляду, Державтоінспекція радить пройти його вчасно.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов