У потязі «Москва-Жмеринка» затримали вінницького антиквара (ФОТО)

На кордоні з Україною в поїзді «Москва-Жмеринка» брянські митники затримали велику кількість нумізматичних і фрагментованих предметів старовини та побуту.

З них 30 предметів нумізматики становлять культурну та історичну цінність. Загальна вартість антикварних монет 6 000 270 рублів.

У колекції, зібраної контрабандистом, монети Російської Імперії та Польщі, відносяться до періоду першої половини XVII - першій половині XIX століть. Зустрічаються зовсім рідкісні екземпляри. У числі раритетів - три гроші (трояк) польського короля Сигізмунда III Ваза, 1622 рік, держава Річ Посполита. Серед російських монет найціннішими є три мідні монети номіналом «1/2 копійки» (денге), викарбувані в 1731, 1735 і 1750 роках за часів царювання Анни Іоанівни та Єлизавети Петрівни.

Всі предмети віз українець, колекціонер з м. Вінниця. Повертаючись додому з Москви, він не вніс їх до декларації, оскільки не припускав, що монети можуть представляти культурну та історичну цінність. У відношенні громадянина України порушено кримінальну справу.

Це не перший випадок затримання антикваріату на кордоні. З початку 2011 року за фактами контрабанди культурних та історичних цінностей Брянської митницею порушено 6 кримінальних справ. Попереджено контрабандне вивезення 36 предметів на суму понад 138 тисяч рублів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов