
11:04, 5 червня 2014 р.
Київські міліціонери знайшли у вінничанина п’ять кілограмів маріхуани
Наркотичну речовину оперативники виявили у двох хлопців 21 та 24 років. Чоловіки возили марихуану у Київ з Вінницької області.
Загальна вартість вилученої марихуани за цінами «чорного ринку» складає близько 120 тисяч гривень. Двоє хлопців, один з яких з Вінниччини, інший з Полтавщини налагодили збут наркотичного зілля в особливо великих розмірах.
Як повідомляє «vchaspik.ua» наразі правоохоронці відкрили за даним фактом кримінальну справу, ведеться розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 17 червня
6
13:01, 11 червня
00:25, 19 червня
112
14:18, 20 червня
13
22:56, 15 червня
Коментарі