Сусіди будинку на Келецькій побилися до крові

Спочатку дві жінки рвали коси одна одній в ліфті будинку на Келецькій. Потім до їхньої сварки підключилися чоловіки. В результаті, мати малих дітей лежить в лікарні зі зламаним носом і скрученою шиєю. Інші учасники сусідської війни свої синці ховають.

На 29-річну Олесю Ніцевич написали заяву в міліцію її сусіди, а вона – на них. Цій мешканці дев’ятиповерхівки на Келецькій, 83 в лікарні швидкої допомоги щойно зняли з носа гіпс, а спеціальний підтримуючий корсет на шиї ще доведеться носити. Пацієнтку зі струсом постійно нудить і паморочить.     
- Спочатку Олесю побила у ліфті на очах у її дітей вдвічі старша за неї жінка. Потім прийшов дорослий син тієї сусідки до неї додому і побив ще дужче, - подзвонила в редакцію розповісти про покалічену матір дошкільнят її подруга Ольга.
Олесі, як сказали лікарі, ще доведеться полежати в стаціонарі. А потрапила вона в ЛОР-відділення два тижні тому - 21 травня. Отримала від кулаків сусіда черепно-мозкову і струс мозку, перелам носа зі зміщенням та пошкодження шийних хребців.
Друга сторона цього сусідського конфлікту - вчителька і її 24-річний син. В обох, як сказав глава їхнього сімейства, лишилися сліди під очима після бійки з молодою сусідкою. У жінки – синець. У сина – колота рана під оком і гематома. Свої травми сусіди не показують і своєї версії подій не розповідають.  


Будинок №83 на Келецькій. Тут билися сусіди. Інші мешканці їхнього підїзду свідками не були, але міліцію і швидку бачили 
 
В ліфті по морді
- Моя жінка - педагог з 27-річний стажем. Вчитель вищої категорії. Спробуйте на роботі отримати від батьків або керівництва хоч один нехороший відгук. Це виключено, - з цього починав розказувати Аркадій свою версію, доводячи, що це його жінка потерпіла, а не навпаки. - Вона своїх дітей не била ніколи, а чужих, які їй по коліно, тим більше. Людина йшла з хорошим настроєм додому, і просто отримала в ліфті по морді…
З ліфту почався весь скандал. Олеся йшла з трирічною Лізою та чотирирічним Давидом додому обідати. Син натиснув свою кнопку «6», і коли двері почали зачинятися, їх наздогнала сусідка з четвертого поверху.  
Що було далі, знаємо зі слів Олесі, бо її опонентам сказати, як виявилося, нічого. Аркадій півгодини по телефону давав журналісту «інформацію для роздумів». Наприклад, що сприйнята за потерпілу сторона може бути зачинщиком конфлікту… Врешті він сказав: ніяких його коментарів писати не треба. Тож далі - версія сторони Ніцевичів.
- Коли двері ліфта наполовину зачинилися, підлетіла жінка, просунула свою руку і вдарила мого сина по руці зі словами, «Что не видиш, что я иду?!», - розказує Олеся. - Я спочатку змовчала. Але вона відштовхнула сина від кнопок, потім ще й дочку, бо їй було незручно стояти. Тоді я не витримала і сказала, що вона не має права чіпати моїх дітей. На це вона почала мене обзивати і махати руками…  

На дітей нагнали паніку
Діти злякалися й розплакалися. А дорослі, з яких одна мати, а друга вчителька, – кричали, товкли ода одну, шарпали за коси.


 
- Звісно, я відбивалася, - каже Олеся. - В мене шок був від її поведінки і шкода дітей, які на все це дивляться. Вони не звикли до такого. В них була паніка. Не буду ж я дивитися на все це і казати, бийте мене далі. Я відштовхувалася.
Вийшовши з ліфта, обидві жінки мали намір дзвонити на «102». Олеся, поки заспокоїла дітей, передумала. А інша сторона все-таки дзвонила. Згодом – відмінила виклик. А чоловік вчительки приходив до сусідки з квартири №60 на розмову.
- Він мені сказав спуститися і вибачитися перед його дружиною. За що? За те, що дітей так поналякували, що я насилу заспокоїла і з мультиками намагаюсь нагодувати? «Ну, смотри, чтобы не пришлось бояться выйти на улицу и гулять с детьми на балконе». Коли він пішов, я набрала «102» і сказала, що до мене в квартиру приходять і погрожують.
- Коли приїхали міліціонери, вони мене заспокоювали, що багато хто з сусідів погрожує один одному, - продовжує Олеся. – І діла не буде, поки ні з кого не тече кров. Уявляєте?
 
Дав жінці ногою в живіт
І кров пролилася після того, як працівники міліції спустилися поговорити з мешканцями квартири №52, звідки теж раніше надходив виклик в міліцію.
- Не більше десяти хвилин минуло – стук в двері. Стоїть молодий чоловік. Рвані кросівки, штани брудні і потерті. Абсолютно неохайний, - каже Олеся Ніцевич. - Як потім сказали міліціонери про нього: ще не сидів, але дуже хоче. Я зрозуміла, хто це. Він був схожий на батька. Почав мене обзивати і разів з шість ударив в лице. Один удар був ногою в живіт. Я впала і розбила головою дверку шафи позаду себе.
Олеся розповіла, що на дверях в коридорі висіли дитячі парасольки. Вона схопила одну з них і намагалася захистися. Чи влучила парасолькою хлопцеві під око, чи він сам собі попав, коли видирав і ламав підручне знаряддя захисту, вона не знає. Але жінка бачила свого кривдника після всього в лікарні. Каже, в нього був синець під лівим оком.
- Може, хтось з групи його підтримки, яка внизу чекала, дав під око, щоб хоч якісь тілесні ушкодження були, не знаю. Це не факт. Але факт те, що його вдома не було, коли міліція приходила. Його ходили по дворах шукали, - говорить Олеся Ніцевич.


Фото одразу після операції, зроблене на мобільний. Зараз Олесі гіпс з носа вже зняли   
 
Не хочуть зустрічатися
- Я не пояснював багато дітям, щоб вони скоріше забули про цей інцидент, - говорить Андрій Ніцевич, якому доглядати дітей, поки дружина в лікарні, допомагає її сестра. – Я просто казав, що дядя поганий, а мама скоро приїде. Ну, посварилися жінки в ліфти. Це таке. Мати своїх дітей, щоб там не було, захищатиме і оборонятиме. Це навіть не обговорюється. А чому він так поступив, в голові не вкладається. Бачив його, не хотів би зустрічати.  
Андрій говорить, що навряд чи вони будуть жити далі в тому ж будинку. Щойно вилікують маму, шукатимуть інший варіант для житла. Цю квартиру вони орендували.
- Так просто не закінчаться ці канителі. Якщо було раз, може повторитися знов. З такими сусідами жити неможливо, - каже Андрій.
Подружжя Ніцевичів також розповіло, що від медичного персоналу відділення знають – Олесину історію хвороби хтось намагався поцупити.
- Якась жінка в білому халаті в ординаторській хотіла чи то почитати, чи то забрати мою історію хвороби. Тепер уже моя лікар історію просто ховає. Це було якраз в ті два дні, коли той хлопець, що мене побив, лежав тут у лікарні, - говорить Олеся. - Зараз його вже тут немає.
 
Швидку й міліцію люди бачили, але хто кого побив – не чули
В міліції розповіли, що написали заяви обидві сторони конфлікту, що виник в будинку на Келецькій, 83. Поки що, як кажуть правоохоронці, робити висновки передчасно. У слідства немає всіх необхідних документів.
- Жінка написала заяву і знаходиться на лікуванні. В чоловіка теж є тілесні ушкодження і він теж написав на неї заяву, - каже про зустрічні звинувачення сусідів начальник сектору зв’язків з громадськістю міської міліції Яна Шкляр. - По обох заявах відкрили кримінальні провадження про нанесення легких тілесних ушкоджень. Пролікуються потерпілі - вилучить історії хвороб і направлять на судово-медичну експертизу. Якщо травми котрогось з учасників конфлікту визначать, як серйозніші, ніж легкі тілесні ушкодження, тоді статтю відповідальності перекваліфікують. Якщо ні, лишиться 125 стаття відповідальності, санкція якої - штраф або до року виправних робіт.
А тим часом сусіди вже висувають свої припущення про винуватих. Хтось каже, що то Олеся така, що палець в рота не клади. Інші – що старша сусідка не менш сварлива дама. Але як би там, у ліфті, не було, син не повинний був таким чином мститися за матір. Не по-джентльменськи, кажуть сусіди, це зовсім.
- В нас батько покійний директором школи був, де їхні діти вчилися, - розказує сусідка Ірина про жильців квартири №52. - Ніколи за ними нічого не помічали. Ми в шоковому стані від того, що сталося. Це страшне просто. Може, Леся зачепила? Вона така, що може й послати. Та ми всі такі. Зараз таке життя, що всі можемо. Але щоб прийти додому і побити? Ну за що? Це жах!

20 хвилин
бійка сусіди лікарня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
108 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Мастер на все руки - именно так можно сказать о жителе Винницкой области, который создает просто невероятные работы из металла. К слову, именно за это его признали лучшим в Украине. Речь идет об известном винницком кузнеце Руслане Бойчуке. Именно он победил на VII Международном фестивале кузнечного искусства "Металлическое сердце Украины". Мужчина получил сразу две награды - первое место по результатам голосования кузнецов и приз зрительских симпатий. - Мн...
Происшествия
20 сентября в Погребищенском районе водитель «семерки» съехал в кювет и перевернулся. В результате ДТП погиб пассажир легковушки. Авария произошла около 18.30 возле села Павловка. 28-летний житель одного из сел района, управляя автомобилем «ВАЗ 2107» в состоянии алкогольного опьянения, съехал в кювет, где его машина перевернулась. В результате ДТП 48-летний пассажир легковушки погиб на месте происшествия. Водитель задержан в процессуальном порядке. Сейчас...
Общество
В 2018-ом государственное Шендеровское лесничество обзавелось десятком самок пятнистых оленей, которые уже на Винничине родили молодняк. А теперь для стада привезли первого взрослого самца. В лесничестве пятнистые олени живут в вольере для полусвободного содержания диких охотничьих животных площадью 163,2 га. Также здесь содержится и восстанавливается поголовье дикого кабана. Чтобы животные удачно адаптировались к новым условиям проживания, на территории в...
Новости компаний
Лучшие студенты украинских транспортных и железнодорожных вузов посетили ведущую отраслевую выставку мира InnoTrans 2018 в Германии. Поездка была организована благотворительным Фондом Бориса Колесникова в рамках проекта «Железнодорожник», который он реализует для творческой и активной молодежи. Проект длился полгода, в нем приняли участие около тысячи конкурсантов. После нескольких этапов отбора жюри определило 70 победителей, в том числе из учебных заведе...
Происшествия
В ночь на сегодня, 21 сентября, в Осиповке Казятинского района Винницкой области, умер младенец. Об этом сообщает "Вестник Коазятинщины ". Селом распространяется слух, что месячного мальчика задушила мать. Утром она прибежала к соседке, сказала, что малыш не дышит и убежала. Правоохранители ищут женщину. Супруги не местное, в мае перебралось в Осиповку из Киевской области. Сняли жилье с правом последующего выкупа. У женщины это уже шестой ребенок, на старш...
Происшествия
В Винницкой области прогремел взрыв в одном из жилых домов. Об этом сообщает пресс-слжуба ДержНС.Как уточняется, спасателей вызвали сегодня около 6:52 до частного жилого дома в пгт Турбов Липовецкого района. Там произошел взрыв без последующего горения."Во время проведения разведки под обломками было обнаружено травмированного мужчину, им оказался 71-летний владелец домохозяйства", - подчеркивается в сообщении.Пострадавшего госпитализировали в ближайшую бо...
Происшествия
Сегодня, 21 сентября 2018 года, в Виннице на пешеходном переходе произошла авария. Авария произошла около половины десятого утра. Девушка переходила дорогу на регулирующем пешеходном переходе и попала под колеса такси. По предварительной информации, такси на евро номерах. Обстоятельства выясняются. Фото сайта 20минут
Общество
Работники по обслуживанию газовых сетей «Винницагаза» жалуются на низкие зарплаты. Говорят, что за рабочее место не держатся. Только за этот год с предприятия уволилось более 2 сотни человек. В администрации предприятия утверждают, что поощрить сотрудников повышением платы не могут из-за ограниченного фонд. Подробнее – смотрите в сюжете телеканала “Вита”:
Общество
Восьмой сезон крупнейшего светомузыкального фонтана в Европе, расположен в Виннице, в этом году завершится 13 октября.Об этом говорится на официальном сайте фонтана "Рошен". В то же время на сайте не сообщается, состоится ли традиционный концерт в честь закрытия сезона.