Сусіди будинку на Келецькій побилися до крові

Спочатку дві жінки рвали коси одна одній в ліфті будинку на Келецькій. Потім до їхньої сварки підключилися чоловіки. В результаті, мати малих дітей лежить в лікарні зі зламаним носом і скрученою шиєю. Інші учасники сусідської війни свої синці ховають.

На 29-річну Олесю Ніцевич написали заяву в міліцію її сусіди, а вона – на них. Цій мешканці дев’ятиповерхівки на Келецькій, 83 в лікарні швидкої допомоги щойно зняли з носа гіпс, а спеціальний підтримуючий корсет на шиї ще доведеться носити. Пацієнтку зі струсом постійно нудить і паморочить.     
- Спочатку Олесю побила у ліфті на очах у її дітей вдвічі старша за неї жінка. Потім прийшов дорослий син тієї сусідки до неї додому і побив ще дужче, - подзвонила в редакцію розповісти про покалічену матір дошкільнят її подруга Ольга.
Олесі, як сказали лікарі, ще доведеться полежати в стаціонарі. А потрапила вона в ЛОР-відділення два тижні тому - 21 травня. Отримала від кулаків сусіда черепно-мозкову і струс мозку, перелам носа зі зміщенням та пошкодження шийних хребців.
Друга сторона цього сусідського конфлікту - вчителька і її 24-річний син. В обох, як сказав глава їхнього сімейства, лишилися сліди під очима після бійки з молодою сусідкою. У жінки – синець. У сина – колота рана під оком і гематома. Свої травми сусіди не показують і своєї версії подій не розповідають.  


Будинок №83 на Келецькій. Тут билися сусіди. Інші мешканці їхнього підїзду свідками не були, але міліцію і швидку бачили 
 
В ліфті по морді
- Моя жінка - педагог з 27-річний стажем. Вчитель вищої категорії. Спробуйте на роботі отримати від батьків або керівництва хоч один нехороший відгук. Це виключено, - з цього починав розказувати Аркадій свою версію, доводячи, що це його жінка потерпіла, а не навпаки. - Вона своїх дітей не била ніколи, а чужих, які їй по коліно, тим більше. Людина йшла з хорошим настроєм додому, і просто отримала в ліфті по морді…
З ліфту почався весь скандал. Олеся йшла з трирічною Лізою та чотирирічним Давидом додому обідати. Син натиснув свою кнопку «6», і коли двері почали зачинятися, їх наздогнала сусідка з четвертого поверху.  
Що було далі, знаємо зі слів Олесі, бо її опонентам сказати, як виявилося, нічого. Аркадій півгодини по телефону давав журналісту «інформацію для роздумів». Наприклад, що сприйнята за потерпілу сторона може бути зачинщиком конфлікту… Врешті він сказав: ніяких його коментарів писати не треба. Тож далі - версія сторони Ніцевичів.
- Коли двері ліфта наполовину зачинилися, підлетіла жінка, просунула свою руку і вдарила мого сина по руці зі словами, «Что не видиш, что я иду?!», - розказує Олеся. - Я спочатку змовчала. Але вона відштовхнула сина від кнопок, потім ще й дочку, бо їй було незручно стояти. Тоді я не витримала і сказала, що вона не має права чіпати моїх дітей. На це вона почала мене обзивати і махати руками…  

На дітей нагнали паніку
Діти злякалися й розплакалися. А дорослі, з яких одна мати, а друга вчителька, – кричали, товкли ода одну, шарпали за коси.


 
- Звісно, я відбивалася, - каже Олеся. - В мене шок був від її поведінки і шкода дітей, які на все це дивляться. Вони не звикли до такого. В них була паніка. Не буду ж я дивитися на все це і казати, бийте мене далі. Я відштовхувалася.
Вийшовши з ліфта, обидві жінки мали намір дзвонити на «102». Олеся, поки заспокоїла дітей, передумала. А інша сторона все-таки дзвонила. Згодом – відмінила виклик. А чоловік вчительки приходив до сусідки з квартири №60 на розмову.
- Він мені сказав спуститися і вибачитися перед його дружиною. За що? За те, що дітей так поналякували, що я насилу заспокоїла і з мультиками намагаюсь нагодувати? «Ну, смотри, чтобы не пришлось бояться выйти на улицу и гулять с детьми на балконе». Коли він пішов, я набрала «102» і сказала, що до мене в квартиру приходять і погрожують.
- Коли приїхали міліціонери, вони мене заспокоювали, що багато хто з сусідів погрожує один одному, - продовжує Олеся. – І діла не буде, поки ні з кого не тече кров. Уявляєте?
 
Дав жінці ногою в живіт
І кров пролилася після того, як працівники міліції спустилися поговорити з мешканцями квартири №52, звідки теж раніше надходив виклик в міліцію.
- Не більше десяти хвилин минуло – стук в двері. Стоїть молодий чоловік. Рвані кросівки, штани брудні і потерті. Абсолютно неохайний, - каже Олеся Ніцевич. - Як потім сказали міліціонери про нього: ще не сидів, але дуже хоче. Я зрозуміла, хто це. Він був схожий на батька. Почав мене обзивати і разів з шість ударив в лице. Один удар був ногою в живіт. Я впала і розбила головою дверку шафи позаду себе.
Олеся розповіла, що на дверях в коридорі висіли дитячі парасольки. Вона схопила одну з них і намагалася захистися. Чи влучила парасолькою хлопцеві під око, чи він сам собі попав, коли видирав і ламав підручне знаряддя захисту, вона не знає. Але жінка бачила свого кривдника після всього в лікарні. Каже, в нього був синець під лівим оком.
- Може, хтось з групи його підтримки, яка внизу чекала, дав під око, щоб хоч якісь тілесні ушкодження були, не знаю. Це не факт. Але факт те, що його вдома не було, коли міліція приходила. Його ходили по дворах шукали, - говорить Олеся Ніцевич.


Фото одразу після операції, зроблене на мобільний. Зараз Олесі гіпс з носа вже зняли   
 
Не хочуть зустрічатися
- Я не пояснював багато дітям, щоб вони скоріше забули про цей інцидент, - говорить Андрій Ніцевич, якому доглядати дітей, поки дружина в лікарні, допомагає її сестра. – Я просто казав, що дядя поганий, а мама скоро приїде. Ну, посварилися жінки в ліфти. Це таке. Мати своїх дітей, щоб там не було, захищатиме і оборонятиме. Це навіть не обговорюється. А чому він так поступив, в голові не вкладається. Бачив його, не хотів би зустрічати.  
Андрій говорить, що навряд чи вони будуть жити далі в тому ж будинку. Щойно вилікують маму, шукатимуть інший варіант для житла. Цю квартиру вони орендували.
- Так просто не закінчаться ці канителі. Якщо було раз, може повторитися знов. З такими сусідами жити неможливо, - каже Андрій.
Подружжя Ніцевичів також розповіло, що від медичного персоналу відділення знають – Олесину історію хвороби хтось намагався поцупити.
- Якась жінка в білому халаті в ординаторській хотіла чи то почитати, чи то забрати мою історію хвороби. Тепер уже моя лікар історію просто ховає. Це було якраз в ті два дні, коли той хлопець, що мене побив, лежав тут у лікарні, - говорить Олеся. - Зараз його вже тут немає.
 
Швидку й міліцію люди бачили, але хто кого побив – не чули
В міліції розповіли, що написали заяви обидві сторони конфлікту, що виник в будинку на Келецькій, 83. Поки що, як кажуть правоохоронці, робити висновки передчасно. У слідства немає всіх необхідних документів.
- Жінка написала заяву і знаходиться на лікуванні. В чоловіка теж є тілесні ушкодження і він теж написав на неї заяву, - каже про зустрічні звинувачення сусідів начальник сектору зв’язків з громадськістю міської міліції Яна Шкляр. - По обох заявах відкрили кримінальні провадження про нанесення легких тілесних ушкоджень. Пролікуються потерпілі - вилучить історії хвороб і направлять на судово-медичну експертизу. Якщо травми котрогось з учасників конфлікту визначать, як серйозніші, ніж легкі тілесні ушкодження, тоді статтю відповідальності перекваліфікують. Якщо ні, лишиться 125 стаття відповідальності, санкція якої - штраф або до року виправних робіт.
А тим часом сусіди вже висувають свої припущення про винуватих. Хтось каже, що то Олеся така, що палець в рота не клади. Інші – що старша сусідка не менш сварлива дама. Але як би там, у ліфті, не було, син не повинний був таким чином мститися за матір. Не по-джентльменськи, кажуть сусіди, це зовсім.
- В нас батько покійний директором школи був, де їхні діти вчилися, - розказує сусідка Ірина про жильців квартири №52. - Ніколи за ними нічого не помічали. Ми в шоковому стані від того, що сталося. Це страшне просто. Може, Леся зачепила? Вона така, що може й послати. Та ми всі такі. Зараз таке життя, що всі можемо. Але щоб прийти додому і побити? Ну за що? Це жах!

20 хвилин
бійка сусіди лікарня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
108 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Вчера на Винниччине в городе Хмельнике собрали второй урожай молодого картофеля. Об этом на своей странице в Facebook написал общественный активист Виталий Дорох, сообщает сайт города Винницы 0432.ua.
Общество
4 ноября группа оперативных сотрудников СБУ и следователь по особо важным делам ГПУ провели обыски в винницком офисе кэшбек-сервиса LetyShops и квартире совладельца компании. Cиловики официально не пояснили причины визита. Mind выяснил подробности произошедшего.   Что инкриминируют? Источники из СБУ сообщили СМИ, что LetyShops «занимается антигосударственной деятельностью». Mind дважды просил  пресс-службу этого ведомства сообщить, по каким статьям заведен...
Культура
17 ноября начал работу Гогольфест в Виннице. Локацией для художественного события стал завод "Кристал" на улице 600-летия. Художники, театралы, музыканты, режиссеры из разных уголков Украины и мира попытались показать, какое оно настоящее, современное искусство.Фестиваль стартовал в 12:00. Авангардом мероприятия стали различные образовательные программы и лекции как для взрослых, так и для подростков. Air ГогольFest занял часть аудиторий Донецкого национал...
Общество
В Виннице произошел удивительный случай. Кошка во время пожара спасла жизнь своему хозяину – офицеру Службы спасения. Об этом сообщил пресс-офицер ГУ ГСЧС в Винницкой области Александр Кутовой на своей странице в Facebook, передает РБК Украина. фото героини «Бытует мнение, что писать о спасении братьев наших меньших является излишним. Мол, животные — не люди, и не стоят внимания. Однако недавно произошло чрезвычайное событие, которое, думаю, многих убедит...
Общество
Разговоры о переоборудовании транспортной системы начались еще в 2013 году. Именно тогда чиновники решили что в Виннице стоит внедрять электронный билет, так же как это сделали во многих европейских странах, об этом сообщает «vinnytsia-future.com.ua». Таким образом это дело по чуть-чуть набирала обороты. Уже в этом году определились с поставщиком для автоматизированной системы оплаты за проезд в общественном транспорте. Им стала чешская компания «Mikroelek...
Общество
Начальник Могилев – Подольского пограничного отряда полковник Юрий Василик прокомментировал расширение своего «хозяйства»: «Открытием еще одного отдела мы обязаны руководству Винницкой области. Благодаря финансовой поддержке областной власти нам удалось осуществить ремонт и обновление здания. Поэтому выражаю искреннюю благодарность за поддержку и помощь».   В ответ губернатор Валерий Коровий отметил: «Мы живем во время больших вызовов. И особое место в сис...
Культура
Вчера, 16 ноября, вечером возле Башни Артинова на Европейской площади установили странную инсталляцию под названием «Алиса». Объект представляет собой большой куб из фанеры, в котором есть вход. Попав внутрь - погружаемся в полную темноту. Однако в этой темноте кое-что есть.Автор проекта, художник Олег Усатюк, объяснил, что благодаря этой инсталляции винничане могут представить себя героями сказки.- Это не просто темный куб. Это - кроличья нора. Мы предлаг...
Криминал
Следователи местного отдела полиции сообщили о подозрении в занятии незаконным игорным бизнесом трем молодым винничанам. Запрещенным видом предпринимательства они, как уверяют правоохранители, зарабатывали около двух лет. Троице грозит штраф. Как отмечают в отделе коммуникаций ГУНП в Винницкой области, речь идет об игорном клубе на ул. Киевской. По версии следствия, в арендованном помещении 24-летняя женщина, мужчины 33 и 34 лет под вывеской гослотерей пре...
Общество
Митрополит Винницкий и Барский Симеон заявил, что на Виннитчине верующие и духовенство не имеют однозначной позиции относительно объединительного процесса, который происходит в украинском православии.  Как рассказал иерарх, в областном центре больше сторонников московского патриархата, однако глубинка - за автокефальную церковь."Винница больше за "русский мир", как сейчас выражаются, а село – наоборот", - говорит митрополит Симеон. По его словам, в регионе...