У Вінниці презентація роману-фентезі «Рутенія» від автора-психолога (ФОТО)

Книгарня «Є» запрошує вінничан на презентацію роману Віталія Климчука «Рутенія», у п’ятницю, 20 травня, вул. 50-річчя Перемоги, 26, початок о 18.00, вхід – вільний.

Міфопоетичне фентезі ще недостатньо освоєне в українській літературі, в той час як в англомовних країнах це один із найпоширеніших і найпопулярніших романних жанрів. Напрям глибоко вкорінений в наші національні традиції, але за часів панування соцреалізму втратив свою актуальність, і сьогодні письменники починають відновлювати його фактично з чистого аркуша. Гість із Житомира, психолог за фахом, письменник Віталій Климчук презентуватиме свій дебютний роман «Рутенія. Повернення відьми», який відзначений на конкурсах «Коронація слова» і «Дитячий портал».

Роман занурює читача у дивосвіт давньослов’янських міфологічних уявлень. Князі правлять державами казкової землі Укранії, пліч-о-пліч з ними – мудрі відьмаки. Героїні роману, молодій обдарованій відьмі Рутенії, доведеться не лише шукати шлях до власного «Я», але й рятувати Всесвіт від зазіхань злодія Ахрумана, що вклоняється Чорнобогу. Вірні друзі – чугайстер Віт, русалинка Дзеванна, молодий зільник Золота, мудрий відьмак Добровін – та інші дивовижні люди й істоти допоможуть їй долати найсуворіші випробування.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов