Вінниччина підписала угоду із Донецькою облрадою про співробітництво

Угоду між Вінницькою та Донецькою обласними радами підписано на міжнародній науково-практичній конференції "Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнарожний досвід". Угода передбачає співробітництво в соціально-економічній, науково-технічній, культурній сферах, розвиток територіальних громад та реформування місцевого самоврядування.

Як наголосив голова Вінницької облради Сергій Татусяк, зацікавленість у такій співпраці взаємна. "Для нас дуже важливо, щоб і представницька влада, і, особливо, виконавча влада, добре працювали. Тому обмін досвідом, вивчення ситуації в тій чи іншій області - нагальна необхідність. Якраз ця угода надасть можливість вивчити форми і методи роботи обласної ради, які є ефективними у Донецькій області і навпаки - донеччани приїжджатимуть до нас. Між постійними галузевими комісіями, між членами президії, керівництвом і в цілому між регіонами розпочнеться плідна співпраця і, я думаю, ми вийдемо на високий рівень відносин", - відзначив С. Татусяк.

Документ, який підписали голови обох облрад, передбачає пряму взаємодію на договірній основі територіальних громад, суб'єктів господарювання, незалежно від їх організаційно-правових форм та форм власності, а також комунальних, державних органів та організацій. Влада сприятиме в межах своєї компетенції, безпосереднім зв'язкам між підприємствами і організаціями, підписанню між ними договорів та контрактів.

"Я відчув, що у голови Вінницької облради більше досвіду, в тому числі, і європейського в частині реформування місцевого самоврядування. А в нас є гарні приклади виконання проектів - міні-грантів. І з цього ми розпочали. Вінниччина також продуктивна область в сільськогосподарській галузі, а Донеччина має більше інвестиційних можливостей. Відтак, продуктивно використовуватимемо можливості регіонів для розвитку кожного", - наголосив голова Донецької облради Андрій Шишацький.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов