
13:01, 13 червня 2014 р.
В Києві під Адміністрацією президента мітинг. Вінничани - серед активістів
Півсотні активістів зібралось під Адміністрацією президента. Вона вимагають розпочати люстрацію. Активісти хочуть запропонувати Порошенку створити люстраційний комітет і зареєструвати закон про люстрацію в парламенті.
За повідомленням nbnews.com.ua, мітингувальники тримають в руках плакати з написами "Народ вимагає люстрації" та ін.Також пікетчики викладають з цеглин слово "люстрація". До речі, на одній з цеглин написано "Вінниця". Це видно на фото, розміщених на nbnews.com.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі