У Вінниці підписали 200-ту угоду про співпрацю з Польщею (ФОТО)

21 травня в обласній Раді урочисто підписали Угоду про співпрацю між Лука-Мелешківською громадою Вінницького району та гміною Бжежіни Калісського повіту Великопольського воєводства Республіки Польща.

Це двохсотий договір про співробітництво, підписаний між громадами Вінницької області і Республіки Польща.

Луку-Мелешківську представляв сільський голова Володимир Сич, з боку громади Бжежіни секретар гміни Маріан Касперський. Договором передбачена співпраця двох громад у таких напрямках: розвиток місцевого самоврядування; розвиток промисловості та сільського господарства; розвиток туризму та спорту; екологія та раціональне використання природних ресурсів; культура та мистецтво.

В рамках підписаної угоди планується реалізувати ряд спільних проектів. В тому числі із залучення європейських інвесторів та закордонних грантів для Лука-Мелешківської територіальної громади.

- Радий, що ми знайшли саме такого партнера на Вінниччині. Лука-Мелешківська громада є дуже потужною і можу без перебільшення сказати, що тут є чому повчитись і нам, - сказав Маріан Касперсткий.

Гарантами реалізації договору виступили голова обласної Ради Сергій Татусяк та Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек.

Довідка: Діяльність з налагодження партнерських контактів між територіальними громадами Вінниччини та Польщі у 2003 році розпочала Міжнародна громадська організація «Україна-Польща» (нині «Україна-Польща-Німеччина»).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов