• «Нива» знову програла: «Сталь» була загартованішою
13:17, 24 травня 2011 р.

«Нива» знову програла: «Сталь» була загартованішою

Вінницька команда на недільний матч в Алчевську з місцевою «Сталлю» не зуміла зібрати футболістів для повної заявки. При цьому в команду не потрапили основні гравці «Ниви»: Володимир Найко, Дмитро Козьбан, Андрій Шибко і Віталій Мартинов. Як з’ясувалося, хлопці захворіли.

Обидві команди почали матч в середньому темпі, і за першу половину першого тайму небезпечних моментів футболісти не створили. Запам’яталися лише далекі й дуже неточні удари. У «Сталі» їх наносили Окана-Стазі і Колесніченко, у «Ниви» - Кушка.

Воротар рятував «Ниву»

Обмінялися команди і точними влученнями. З-за штрафної пробив Варченко, а у господарів поля – Білий. Обидва рази воротарі спокійно забирали м’яч. Перший гольовий момент у грі на 22-й хвилині створила «Сталь». Після навісу з лівого флангу Гайдаржи насилу дістав до м’яча, але вибити його далеко не зумів. Після відскоку до Локтіонова нападаючий «Сталі» завдав удар з близької відстані - голкіпер відбив м’яч ногою.

Непоганий момент міг вийти і у «Ниви», але після відмінного пасу з глибини, Кушка, проскочивши між двох захисників, не зумів завершити атаку нормальним ударом. У алчевців же Локтіонов мав ще один стовідсотковий шанс. Після передачі з лівого флангу Окани і помилки Гергелюка, Локтіонов завдавав удару в ближню «дев’ятку»!

«Сталь» виявилася міцнішою

А ще через три хвилини свій третій шанс форвард господарів все ж використав. Поступаленко з лівого флангу перевів м’яч на протилежний Романюку, який прострілив в район ближньої стійки. Звідки передачу замкнув все той же Локтіонов - 1:0. За решту дванадцять хвилин тайму «Нива» могла зрівняти рахунок, після подачі штрафного, але Герасимець головою в створ воріт не потрапив.

На другий тайм вінничани вийшли з дуже великим бажанням відігратися, і по його перших хвилинах «Нива» виглядала в атаці досить агресивно. Пройшла непогана атака центром, коли Руслан Качур головою скинув м’яч у штрафну «Сталі» на хід Сергію Кушці, але Чеботаєв встиг вибити м’яч на кутовий. Поступово «Сталь» повернула собі територіальну перевагу, а нашим футболістам залишалося діяти на контратаках. І в такій грі підопічні Олега Федорчука виглядали більш небезпечними. Після прострілу зліва від Доцента, непогано в дальню «дев’ятку» пробивав кращий бомбардир «Ниви» Герасимець - але мимо! Праворуч гостро прострілював Кушка - до м’яча ніхто не встиг.

На 72-й хвилині у гостей пройшла атака, схожа з тією, в якій свій гол забила «Сталь»: після прострілу справа Кушка у боротьбі з захисником до ладу завдати удару не зумів, а Герасимець на відскік м’яча не встиг. У Кушки був ще один шанс, але, пробивши в боротьбі з Білим у дальній кут, вінничанин відправив м’яча мимо стійки. Матч завершився на користь «Сталі» - 1:0.

Грали, але гола не забили

На післяматчевій прес-конференції головний тренер наших футболістів, Олег Федорчук, сказав, що зіграла команда добре, але не змогли реалізувати усього потенціалу.

- Скажу відразу, що ми знали, з ким будемо грати, - каже Олег Федорчук. - Ми детально вивчили «Сталь», знали її сильні і слабкі сторони. У першому таймі наша задача була - утримати рахунок нічийним. На жаль, зробили помилку - пропустили контратаку, і «Сталь» забила хороший гол. Ми бачили, що в останніх іграх у «Сталі» дуже активно грав лівий півзахисник Окана-Стазі, ми його боялися. Вважаю, що на сьогоднішній день він кращий у першій лізі. Ми зробили все, щоб він сьогодні не зіграв, і він практично не зіграв. Але, виявилося, що у «Сталі» є ще і правий фланг. У другому таймі, вважаю, ми вирівняли гру, і навіть мали ігрову перевагу, створили багато моментів. На мій суб'єктивний погляд, сьогоднішня гра була нічийна.

Також головний тренер зазначив, що у грі не брали участь четверо гравців основного складу.

- Сьогодні у нас були відсутні чотири гравці основного складу, - розповів Олег Федорчук. - У нас вірус якийсь весняний, захворіли, температура. Двоє нападаючих і двоє півзахисників - провідні гравці. Тим не менше, ми сьогодні виглядали гідно. Вважаю, що у нас є резерви.