
11:30, 18 червня 2014 р.
Порошенко по телефону говорив з Путіним про припинення вогню
Відбулася телефонна розмова Президента України Петра Порошенка з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним в контексті реалізації мирного плану Президента України, в тому числі і щодо деескалації ситуації в Донецькій і Луганській областях. Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.
Президенти України і Росії обговорили ряд першочергових заходів, які необхідно здійснити для сталого припинення вогню, а також максимально ефективні шляхи його моніторингу.
Президент України Петро Порошенко закликав Президента Росії сприяти у звільненні всіх затриманих журналістів та активістів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі