Столичне «Одруження» на сцені Вінницького театру

Гастролери з Києва, театр Франка, покажуть вінничанам зовсім неймовірну подію, написану Миколою Гоголем. На глядачів чекає комічне театральне дійство, віртуозні діалоги, які втілять у життя зіркові актори трупи

Спектакль пройде сьогодні, 25 травня, на сцені музично-драматичного театру ім. М. Садовського, поч. о 18.30.

Постановку за однойменною п’єсою великого класика Миколи Гоголя здійснив режисер Валентин Козьменко-Делінде. Він же сценограф та автор костюмів. Українською мовою твір переклав класик гумористичного жанру Остап Вишня. Тому анекдотична історія одруження, яке так і не сталося, не втратила своєї родзинка, гостроти та колориту.

Класична історія про двох самотніх людей – доньку купця, яка вже засиділась у дівках, Агафію Тихонівну та старого одинака, надворного радника Подкольсіна. Герої намагаються знайти своє щастя, але підсвідомо розуміють, що вдалий шлюб не зможе існувати без кохання. Вистава про нерішучість та про людину, котра не здатна на вчинок, який може змінити усе її життя.

- Якщо людина не зробить крок уперед, то так і залишиться стояти на місці. Тому, фінал «Одруження» так і залишається відкритим, щоб кожен глядач сам вирішував, хто з героїв має рацію, - розповідає у своїх інтерв’ю режисер-постановник Валентин Козьменко-Делінде. - А ще вона дає можливість поглянути на себе, знайомих і близьких, через призму гоголівських персонажів, посміятися над собою, своїми вадами, страхами і комплексами.

Прем’єра спектаклю пройшла ще два роки тому. Інсценізуючи класиків, режисер так чи інакше опиниться під гнівним оком критиків, Валентин Козьменко-Делінде не був винятком. Однак, його «Одруження» викликало чимало позитивних емоцій. На користь режисера зіграло чимало важливих чинників – актуальність гоголівського тексту, проблема, яка піднімається у спектаклі «Одруження», яка була і буде актуальна у всі часи. Глядачів також здивує простота декорацій, нічого зайвого, тобто взагалі нічого. Лише диван, на якому відбувається більша частина подій, і де можуть легко вміститися всі персонажі одразу.

Валентин Козьменко-Делінде робить ставку на гру акторів. Сильне енергетичне дійство за участю яскравих акторів театру, в центрі якого – Богдан Бенюк у ролі Кочкарьова, друга Подкольосіна. Він, хоча і не є головним персонажем і з’являється не одразу, все ж ніби запускає весь механізм. Провідна партія – у Богдана Бенюка, поряд з ним іншої веде Любов Кубюк. Її героїня, сваха Текля Іванівна, далеко не схожа на гоголівську стару. Першою розвивається тема Подкольосіна, який нарешті зважився на одруження, але досі не зовсім упевнений у своєму рішенні. Тому роллю виправданою є трохи млява, не зовсім виразна його гра. З іншими женихами-дворянами перше знайомство відбувається в уявному просторі, де вони видаються гротескно смішними та інфантильними літніми чоловіками.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов