В.Гройсман домовився про льодову арену з Колєсніковим

Не приватна, а державно-муніципальна льодова арена може з’явитись у Вінниці у парку Дружби народів. Міський голова Володимир Гройсман вже отримав попереднє добро від віце-прем’єр-міністра Бориса Колєснікова.

- Поки що нас розглядають як потенційне місто для будівництва льодової арени, - повідомив мер Вінниці. - Щоб це було зроблено, треба пройти певні бюрократичні процедури. Але зробити це доволі оперативно. І далі будемо очікувати на те, що державне підприємство "Льодові арени", яке входить у Євро-2012, почне це будівництво.
Зрозуміло, що власними силами місто не потягне таку будову. Втім, як і реконструкцію футбольного стадіону, попри те, що футбол вважається в Україні мало не національним видом спорту. Однак мер запевняє, що гарний футбольний стадіон у Вінниці колись-таки буде.
- Усьому свій час, - пояснює Володимир Гройсман. -. Ми маємо розрахунки про те, що на реконструкцію стадіону потрібно близько 40 млн. грн. - І знову повертаємось до наповнення бюджету. Я все ж таки вважаю, що у нас не вистачає фінансових інструментів, якими б ми могли управляти і наповнювати наш бюджет.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов