Вінницький студент-еквадорець переміг в олімпіаді з української мови

Вінницький студент-другокурсник Національного технічного університету Феліпе Теран став першим серед іноземців, хто найкраще знає українську.

Олімпіада проходила в Донецьку, передав власний кореспондент ГолосUA .

У ній брали участь студенти з різних навчальних закладів України, що приїхали в нашу країну з різних країн світу: Росії, Бразилії, Конго, Камеруну, Казахстану та Туркменістану.

Хлопець проживає у Вінниці вже протягом двох років і прагне стати інженером електроніки.

До олімпіади Ф. Теран готувався з викладачами Вінницького національного університету, котрі розробили свою методику викладання української для закордонних студентів. “У нас на кафедрі є спеціальні підручники, посібники, методичні рекомендації для таких студентів. Студенти, які приїздять до нас на навчання з-за кордону спочатку проходять підготовчі курси. Ми їх навчаємо мови, буквально “на пальцях”. Ми їм показуємо наочно, окрім того даємо їх базу їхніх термінів, які їм в майбутньому будуть потрібні при навчанні. Тобто, йде копітка робота з ними”, - розповіла викладач кафедри мовознавства ВНТУ Людмила Солодар.

Викладачі переконані, що першість Ф. Теран виборов за творче розкриття теми. “Він здивував донецьких викладачів гарним оперуванням профільних термінів, перемога прийшла завдяки креативному підходу у написанні твору”, - зазначила Л. Солодар.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов