
15:00, 23 червня 2014 р.
Українці споживають втричі більше енергії, ніж європейці
Попри високий рівень споживання енергії, 30% її марнується. Основними причинами втрат енергії є:
- застаріла енергонеефективна інфраструктура,
- неекономне споживання в економіці,
- занижені ціни не енергію,
- практика бюджентих субсидій.
Водночас втрати енергії в побуті становлять 77%, ще 45% – при транспортуванні енергії.

Для підвищення енергоощадності в Україні реалізують програми, які фінансує ЄС. Зокрема, 46,6 млн євро через фонд Е5Р (Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля) українські міста отримали 240 млн євро на модернізацію комунального теплопостачання, а в рамках загальноєвропейської ініціативи – угоди мерів – 71 українське місто взяло на себе зобов’язання скоротити енергоспоживання та збільшити використання відновлюваних джерел енергії.
Також ЄС фінансується місцеві проекти з покращення енергоефективності через програму Місцевий розвиток орієнтований на громаду. За 7 років існування цієї програми 275 громад малих міст і сіл України отримали $3,65 млн на утеплення шкіл, лікарень, дитсадків тощо. Кредити на покращення енергоефективності муніципальних будівель надає також ЄБРР.
За iнформацiєю:Твоє місто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі