У Вінниці відбулось загальноміське свято «Талант року»

25 травня, напередодні закінчення навчального року, кращі учні вінницьких шкіл, які стали переможцями інтелектуальних ігор, конкурсів та змагань, олімпіад різних рівнів, кращі спортсмени та вихованці шкіл естетичного виховання, а також колективи закладів отримали подарунки та грошові премії від міської ради. На традиційне свято «Талант - 2011» у залі «Райдуга» зібралось понад 1600 обдарованих молодих вінничан, їх батьки та вчителі, аби разом розділити успіхи шкільної еліти міста.

За сталою традицією щороку, завершуючи навчальний рік, учнівська та педагогічна еліта міста збирається на загальноміському святі «Талант року». Кращі учні, які упродовж шкільного року займали призові місця у Всеукраїнських, міських та обласних олімпіадах різних рівнів; вчителі, які їх підготували, а також самі заклади - нагороджуються цінними подарунками та грошовими преміями.

Цьогоріч за підсумками року вінницькі школярі вибороли 1636 призових місць в олімпіадах різних рівнів. Зокрема, цього року місто має 1275 призерів міських олімпіад, 334 - обласних та 27 - Всеукраїнських. Найбільшу кількість переможців підготували у фізико-математичній гімназії №17, СЗОШ І-ІІ ступенів-ліцеї №7 та технічному ліцеї.

Крім кращих математиків, фізиків, мовознавців та інших знавців різних шкільних предметів, на святі також вітали переможців та призерів спортивних змагань різного рангу, лауреатів та дипломантів різноманітних музичних та хореографічних фестивалів, художніх виставок та інших мистецьких заходів. Зокрема спортсмени здобули 54 перших та 130 призових місць на Всеукраїнських змаганнях, 6 перших та 38 призових місць на міжнародних, а також 127 перших та 119 призових місць у змаганнях обласного рівня.

Привітав талановиту молодь із завершенням навчального року міський голова Володимир Гройсман. «Сьогодні за вашими досягненнями стоїть у першу чергу ваша наполегливість, інтелект та бажання бути кращими, - зазначив очільник міста. - Майбутнє формується із нашого сьогодення. Я хочу побажати усім присутнім, аби ваше майбутнє було яскравим, самодостатнім і щоб кожен із вас був успішним».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов