На Вінниччині майбутні МНСники з роз’ясненнями пішли «по-хатах»

Управління міністерства надзвичайних ситуацій України по Вінницькій області проводить пожежно-профілактичні відпрацювання, в населених пунктах, де зареєстровано найбільше випадків загибелі людей на пожежах.

Про це повідомляє прес-служба управління міністерства надзвичайних ситуацій України по Вінницькій області.

З початку року на Вінниччині виникла 771 пожежа. У вогні загинуло 44 людини, з них 4 дитини. Опіки отримало 27 громадян, з них 4 дитини. Службі «101» вдалося врятувати 165 чоловік, у тому числі 3 дитини.

Зважаючи на це, управління МНС України у Вінницькій області поновило пожежно-профілактичні відпрацювання. В першу чергу державний пожежний нагляд приділяє увагу тим населеним пунктам, де зареєстровано найбільше випадків загибелі людей на пожежах.

Спільно з органами влади та місцевого самоврядування працівники відділу наглядово-профілактичної діяльності надають допомогу представникам так званої категорії «ризику» - багатодітним родинам, одиноким літнім людям, соціально незахищеним та неблагополучним родинам. Окрім проведення профілактичних бесід, фахівці пожежно-рятувальної служби оглядають стан електромережі, виявляють «жучки» (саморобні запобіжники в електролічильниках), замінюючи їх на справні.

Подібні заходи здійснюються і в інших регіонах, але Вінниччина є новатором у залученні до подвірних обходів курсантів Вінницького професійного училища цивільного захисту. Майбутні фахівці рятувальної справи мають можливість на практиці перевірити свої знання, а профілактикою, в сою чергу, охоплено значно більше житлових будинків.

27 травня триває пожежно-профілактичне відпрацювання Вінницького та Калинівського районів області, а також житлового сектору Староміського району обласного центру. До подвірних обходів залучено понад 150 курсантів згаданого вище навчального закладу системи МНС.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов