В липні у Вінниці працюватиме лише 5 дитячих садочків

У Вінниці з 1 по 31 липня на поточний ремонт приміщень закриваються всі дошкільні навчальні заклади, для дітей чиї батьки не можуть брати відпустку на цей період, працюватимуть 5 чергових садочків.

Про це повідомив директор департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк.

Цьогоріч на поточний ремонт приміщень дитячі садочки закриються одночасно. І для багатьох працюючих вінничан це є проблемою – куди «прилаштувати» на цей період дитину, які для цього необхідні документи більшість із батьків не знає. Тому директор департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк розповів, що у Вінниці працюватимуть 5 чергових дошкільних навчальних закладів у різних районах міста. «На «Тяжинові» це садочок №42, в районі «Урожая »- №50, в центрі міста №9 та один садочок в районі «Вишеньки» і в мікрорайоні «Поділля», - повідомив він.

Щодо збирання різних довідок та документів, необхідних для переводу, дітей у чергові садочки, то цим займатимуться не батьки, а адміністрація дошкільних навчальних закладів, чиї вихованці переходитимуть на період ремонту.

«Батьки ніяких коштів не здають, ніяких документів не готують, вони пишуть заяву завідуючому закладом, в якому знаходяться їх діти, а ті передають в садок який працюватиме в черговому режимі», - розповів Володимир Буняк.

У Вінниці біля 13,5тис. дітей є вихованцями дошкільних навчальних закладів, приблизно 500 з них потребують переведення до інших садочків під час ремонту.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов