Податкова «залізла в кармани» вінницьких платників податків на 40% глибше

Протягом січня-квітня 2011 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 1207,9 млн. гривен податкових платежів, які адмініструє державна податкова служба, що на 326,6 млн. гривен або на 37,1% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє Головне управління економіки вінницької облдержадміністрації.

До Державного бюджету протягом звітного періоду перераховано 664,5 млн. гривен податкових платежів, що на 240,3 млн. гривен або на 56,7% більше ніж за січень-квітень 2010 року.

Станом на травень 2011 року забезпечено приріст надходжень по податку на прибуток підприємств - на 125% або на 87 млн. гривен, частині прибутку (доходу) державних підприємств, що вилучається до бюджету – на 81,4% або на 1,4 млн. гривен, збору за спеціальне використання водних ресурсів – на 54,7% або на 2 млн. гривен, акцизному збору з вироблених в Україні товарів - на 39,3% або на 60,9 млн. гривен, податку на додану вартість - на 31,4% або на 55,8 млн. гривен, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ - на 35,1% або на 2,3 млн. гривен, податку з доходів фізичних осіб - на 23,5% або на 78,7 млн. гривен, єдиному податку для суб’єктів малого підприємництва – на 19% або на 3,1 млн. гривен, платі за землю - на 16,3% або на 9,6 млн. гривен, збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства - на 15,3% або на 0,5 млн. гривен.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов