У Вінниці пройшов фінал III Всеукраїнських інженерних змагань (ФОТО)

24 - 27 травня в перлині Поділля м. Вінниці зібралися представники чотирьох українських міст для визначення переможця III Всеукраїнських інженерних змагань.

Змагалися між собою команди в двох категоріях. В категорії Team Design перед командами було поставлене завдання сконструювати музичний одяг(«Одяг для сліпих»). Учасникам були видані всі необхідні матеріали і вони приступили до роботи, яка тривала 3 дні. Те, що побачили глядачі на презентації виробів вражало. Сконструйований командами одяг програвав музику, був прикрашений діодами, які світилися в такт музиці. Попри впроваджені командами зміни в одяг перемогу в даній категорії отримала команда Києва.

В перший день команди в категорії Case Study змагалися між собою в майстерності вести дебати. Темою дебатів були альтернативні види енергії. Наступного дня команди отримали завдання від Академічного партенра «Подільська Січ». Завдання полягало в розробці комплексної стратегії поводження з побутовими відходами в Вінницькій області. Команди представили гідні для впровадження ідеї, аналізуючи які у присутніх з’явилася впевненість в небайдужості молоді до екологічних проблем України.

В останній день змагань учасники розробляли комерційну ідею зубної щітки. В цьому завданні студенти максимально реалізували свій креатив та фантазію. Зубна щітка MP3-плеєр, зубна щітка-матрьошка, зубна щітка в каменях Сваровскі, байкерська зубна щітка – це далеко не весь перелік ідей, що були запропоновані суддям. Перемогу в категорії Case Study отримала команда Запоріжжя. Команди переможці будуть представляти Україну на Європейських інженерних змаганнях, які будуть проходити в Стамбулі 1-11 серпня. Дякуємо всім партнерам, які допомогли в організації змагань.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов