До Вінниці привезли мощі Святої мучениці Анастасії (ФОТО)

Ранок понеділка для православних християн почався з хресної ходи через усе місто. Усі священики міста разом із віруючими несли мощі від Свято–Воскресенського православного храму в Собор. Рух транспорту на центральній вулиці міста був перекритий.

- Це величезне свято для усіх православних. Ми радіємо, що до нас привезли таку святиню. Адже, це дійсно велике щастя прихилитися до неї, - каже вінничанка Тетяна Устимчук. – Біблія розповідає, що Свята мучениця Анастасія захищала і допомогла усім поневоленим християнам, яких утискали за часів язичництва. За це її стратили, розтягнувши тіло над вогнем. Анастасія померла в страшних муках, але тіло її залишилося неушкодженим.

Перехожі люди приєднувалися до процесії і йшли до храму, аби прихилитись до святині.

- Чесно кажучи, я навіть не знав, що сьогодні таке буде відбуватися у нашому місті. Йшов, як завжди, на роботу, але побачив величезний натовп, вирішив наздогнати і дізнатися, що відбувається, - говорить Сергій Хливнюк. – Сам я віруючий, ходжу регулярно до церкви, тому одразу ж вирішив відкласти справи, аби прийти до храму. Адже це величезна рідкість, що до нас привезли таку святиню.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов