
11:38, 7 липня 2014 р.
У Вінницькій області чоловік потрапив з другом в аварію а потім інсценував його смерть
В Оратівському районі два чоловіки сиділи за чаркою, а потім поїхали до другого села на мопеді. По дорозі вони потрапили в аварію і один з них загинув. Товариш загиблого не придумав нічого кращого, як довезти труп чоловіка до його домівки і інсценувати смерть від коси.
Слідство встановило, що 31-річний чоловік загинув від тілесних ушкоджень. Потім правоохоронці вже знайшли і самого винуватця.

Горе-товаришу загрожує ув’язнення від трьох до восьми років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі