
12:50, 7 липня 2014 р.
Під час святкуваня Івана Купала двоє людей отримали опіки
Свято Купала ще не закінчилось, а двоє люде вже госпіталізовані з важкими опіками.
6 липня близько 12 години житель села Даньківка під час святкування Івана Купала, перестрибуючи через багаття отримав опіки опік ІІ-ІІІ ступеня лівого передпліччя, лівої долоні, правої кисті, правої гомілки, черевної стінки зліва.
Інший трагічний випадок стався цього ж дня близько 22 години. Семирічний хлопчик отримав опік внаслідок необережності під час відпочинку біля вогнища.Його було госпіталізовано з термічним опіком лівої долоні, правого передпліччя та лівої гомілки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі