
10:44, 8 липня 2014 р.
У Ладижині проевели патріотичний флеш - моб
У Ладижині проевели патріотичний флеш - моб
6 липня активісти провели флеш - моб, завданням якого було пофарбувати одну зі сторін мосту через Південний Буг у кольори національного прапору України.

За словами учасника події Василя Смажелелюка, феш-моб проходив близько трьох годин та зібрав понад 30 людей. До акції також долучалися перехожі - повідомляє «Lada.FM»
Поки пофарбована лише одна сторона мосту. Але учасники вже у наступні вихідні планують пофарбувати і іншу сторону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
Оголошення
14:57, 9 червня
14:18, 20 червня
15
15:21, Вчора
13:01, 11 червня
Коментарі