• Головна
  • Прокуратура знайшла гральний клуб на Коцюбинського, який не помічала міліція
13:45, 11 липня 2014 р.

Прокуратура знайшла гральний клуб на Коцюбинського, який не помічала міліція

Після масового закриття заборонених гральних закладів у Вінниці лишився ще один – на проспекті Коцюбинського. Туди днями з обшуком ходила прокуратура, бо міліція на їхню інформацію реагувала відмовками. Правоохоронців навмисне про слідчі дії не інформували і все вийшло – гральну техніку знайшли. 

Нагадаємо, що навесні цього року у Вінниці припинили діяльність 46 гральних закладів, які маскували заборонену діяльність під виглядом надання доступу до інтернету. Так міліція спрацювала на вказівку Міністерства про очищення міст від незаконного грального бізнесу. Термін поставили – до 20 квітня. Після цієї дати, у разі виявлення хоча б одного ігрового клубу, мали карати відповідального за „недогляд” керівника – начальника служби боротьби з економічними злочинами. Це обіцяло міліцейське відомство.

Як розповідають в прокуратурі області зараз, інформація про заклади грального бізнесу продовжувала надходити й після закриття основної маси гральних залів. Цю інформацію і письмові вказівки „перевірити” прокуратура не раз давала правоохоронцям. Результату не було.

- Звіти співробітників управління держслужби боротьби з економічними злочинами управління міліції у Вінницькій області були однозначні - гральних закладів у місті не виявлено, - кажуть в прес-службі прокуратури області.

- Ми почали діяти рішуче, - каже прокурор міста Сергій Кобко. - В рамках кримінального провадження, розслідуваного за першою частиною статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), ініціювали звернення до суду з клопотанням про проведення обшуку в приміщенні закладу «Інтернет клуб», що знаходиться по проспекті Коцюбинського, без попереднього відома слідчих та оперативних співробітників міліції. І не помилилися - в закладі виявлено та вилучено 9 системних блоків, 9 моніторів, 2 купюроприймача з грошовими коштами у сумі більш як 1200 гривень, відео записувач спостереження та іншу комп’ютерну техніку, за допомогою якої надавались послуги у сфері грального бізнесу.

Власнику клубу загрожує штраф від 170 до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання. А чи означає виявлення його закладу автоматичне зняття з посад керівників в правоохоронних органах, які закривали очі на ігри за гроші на Коцюбинського? Про це зараз немає інформації.

Навесні Міністерство внутрішніх справ оприлюднило таку схему „відкатів” від грального бізнесу: за функціонування заборонених гральних клубів власники платили по 1000 доларів начальникам служб по боротьбі з економічними злочинами, а в прокуратури міста та області - по 500 доларів.

Журналісти будуть стежити, чи виконає обіцянку начальник обласної міліції Олег Школьний, який на прес-конференції в березні сказав ось так:

- Ми собі поставили умови до 20 квітня: якщо знаходимо в котромусь районі салон, де працюють гральні автомати, значить автоматично начальник БЕЗ (служби боротьби з економічними злочинами) звільняється з займаної посади в цьому районі. Другий раз знаходимо – звільняється начальник міліції. Третій раз – звільняється керівництво блоку по боротьбі з економічними злочинами управління міліції у Вінницькій області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вінниця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...