12:16, 17 липня 2014 р.

Квест «Вступна компанія - 2014»

Вступна компанія 2014 року в розпалі. Молодь вже готується до навчання у ВУЗах, але не все так просто: черги з ночі, безліч паперів, бюрократичні перепони. Іноді за цими речами втрачається головний принцип – надати право на навчання талановитим молодим людям, які мають кращі шкільні знання.

Для цього Вінницька Молодіжна Рада разом з Центром підліткових клубів «Універ» проводять квест «Вступна компанія – 2014». Основна мета - набуття практичних навичок щодо оформлення документів до вступу у ВНЗ м. Вінниці та висміяти бюрократичні перепони ігровими методами сатири.

-​ Під час гри учасники квесту, а це колишні школярі, нинішні абітурієнти та студенти, «бігатимуть по станціям», де відповідаючи на запитання, отримають необхідний імпровізований документ для вступу у вищий навчальний заклад міста та підказку щодо наступної станції, яку їм необхідно відвідати, - розповідає начальник відділу у справах молоді та туризму Юлія Мончак.

Таким чином, усім учасникам квесту необхідно буде пройти наступні випробування:

-​ зробити фото;

-​ отримати довідку в поліклініці за визначеною формою 0-86 О;

-​ отримати військовий квиток ( для хлопців);

-​ отримати паспорт;

-​ відповісти на логічні питання ЗНО та отримати сертифікат;

-​ отримати атестат;

-​ заповнити заяву на вступ до ВНЗ.

Зібравши весь пакет документів, учасник гри повинен їх здати до приймальної комісії «УНІВЕРу». Перемогу отримає той, хто першим дістанеться кінцевої точки з усіма потрібними документами.

Організатори заходу – Вінницька Молодіжна Рада та teens-club «Універ» під патронатом відділу у справах молоді та туризму міської ради.

Квест «Вступна компанія - 2014», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квест #Вінниця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...