• Головна
  • Вінницькі правоохоронці просять наглядати за дітьми під час канікул, щоб ті не стали наркоманами
09:34, 7 червня 2011 р.

Вінницькі правоохоронці просять наглядати за дітьми під час канікул, щоб ті не стали наркоманами

Міністерством внутрішніх справ України у Вінницькій області здійснюються профілактичні заходи «Літо – 2011», які націлені на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми та інших негативних явищ під час літніх канікул.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.

Проблема наркотизації сучасної молоді настільки гостра, що вживання неповнолітніми, юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем сьогодення. В двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до наркотичного зілля набув широкого розмаху. Щодня хтось вперше бере у руки шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що після першої дози буде наступна, а потім – прірва. Наркотики руйнують психіку молодих людей, зумовлюють відмову від позитивних настроїв на здоровий спосіб життя, породжують мотиви прийняття хибних рішень, у деяких випадках провокують навіть до суїциду. Сучасні підлітки вже з 11—12 років починають використовувати канабіоідні та коноплеві культури, і навіть не приховують, які саме лікарські психотропні та наркотичні засоби вживають.

У період літніх шкільних канікул переважна більшість дітей залишається без достатнього нагляду дорослих. Міністерством внутрішніх справ України в даний час здійснюються профілактичні заходи «Літо – 2011», які націлені на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ під час літніх канікул. Сьогодні серед молоді має місце розповсюдження та вживання лікарських засобів, які мають одурманюючий ефект та властивість викликати стан ейфорії вразі зловживання ними.

Міліція звертається з проханням, особливо до працівників аптек та медичних закладів, не продавати та не давати дітям лікарські препарати, які є сильнодіючими та психотропними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...