
13:44, 9 червня 2011 р.
Молодих вінницьких художників запрошують у Польщу!
Згідно з правилами пленеру, одну картину автор забирає з собою, а другу залишає організаторам. Після закінчення пленеру, протягом 2 місяців буде опублікований каталог праць з цього пленеру. Перебування у Польщі для учасників пленеру безкоштовне.
Для бажаючих взяти участь у пленері оголошується конкурс серед молодих художників міста.
Вінницька міська рада і Сташівський повіт та гміни Шидлув (Польща) надає можливість талановитим молодим художникам поїхати до Польщі аби представити свій талант і наше місто.
Для участі у конкурсі необхідно подати заявку в довільній формі та копію закордонного паспорту: e-mail:[email protected]
Заявки на конкурс приймаються до 15.06.2011р.
Додаткова інформація: Відділ у справах молоді та туризму міської ради, тел.: 59-52-82
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:51
15 червня
15:00
11 червня
13:00
4 червня
Оголошення
09:27, 15 червня
12
10:55, 9 червня
3
10:54, 14 червня
26
14:57, 9 червня
10:36, 11 червня
10
Коментарі