
10:46, 29 липня 2014 р.
Вінницька баскетболістка стала дванадцятою на чемпіонаті Європи в Італії
В м. Удіне (Італія) відбувся чемпіонат Європи з баскетболу серед жіночих молодіжних команд (U-20) у вищому дивізіоні. Вихованка Вінницької МСДЮСШОР з баскетболу Вікторія Хомяк в складі «жовто-синьої» команди посіла 12-е місце.
Збірна України переможно розпочала чемпіонат Європи, здолавши Швецію - 51:59. В другому поєдинку українки програли Сербії - 54:78. Команда Марини Ткаченко поступилася і в останньому матчі першого групового етапу – Словаччині – 61:72.
В стартовій грі другого групового раунду наша команда здолала Нідерланди - 59:50. Далі виграла в збірної Італії – 56:54 і поступилася полячкам – 54:67. Друга перемога над Швецією (56:47) допомогла нашій команді залишитися в елітному дивізіоні «А».
Залишилося провести два поєдинки за 9-12 місця. Там наші дівчата програли: Нідерландам – 59:84 і Чехії – 54:67. Отже, українська команда залишилася дванадцятою. Нагадаємо, протягом чемпіонату збірна України через травму втратила свого лідера Міріам Уро-Нілє, котра зіграла лише в п’яти матчах. Однак Міріам у підсумку все одно на першому місці серед усіх учасниць за середньою кількістю очок за матч (18). А українка Тетяна Антонюк упевнено лідирувала протягом усього чемпіонату за підбираннями (15 у середньому за гру).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:43
6 лютого
13:10
5 лютого
Shifton Field Service у Вінниці: коли виїзний сервіс керується системою, а не дзвінками
Новини компаній
11:16
3 лютого
10:05
2 лютого
ТОП новини
Оголошення
13:12, 4 лютого
07:31, 3 лютого
2
07:31, 3 лютого
Коментарі