
17:25, 30 липня 2014 р.
Чоловік ледь не вбив знайомого, бо той не повернув йому велосипед
Мешканці сусідніх сіл посварилися до поножовщини через позичений велосипед. Власник прийшов забрати свій транспортний засіб, а товариш не віддавав. В решті останній опинився в лікарні з ножовими пораненнями.
Про кримінального пацієнта в міліцію повідомили медики Піщанської лікарні. Близько другої ночі їм швидка допомога привезла 38-річного селянина з кількома ножовими пораненнями. Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що поранення потерпілий отримав під час бійки зі своїм 50-річним знайомим, жителем сусіднього села. Обидва учасники конфлікту, як каже начальник Піщанського райвідділу міліції Василь Мазур, були нетверезими.
- Колись постраждалий позичив у свого 50-річного знайомого велосипед та не повернув його. На цьому грунті між чоловіками виникла сварка та бійка, - розповідають у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції. - Один схопився за дерев’яну палицю, інший – дістав з кишені розкладний ніж. Коли власник велосипеда побачив кров на тілі суперника, викликав швидку допомогу. Зараз потерпілий знаходиться у лікарні. Загрози його життю немає.
Другого учасника бійки міліція затримала на місці злочину. Він зізнався і віддав знаряддя злочину. За умисне тяжке тілесне ушкодження (з такою кваліфікацією відкрили кримінальне провадження) чоловікові загрожує до восьми років ув’язнення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
14:51
15 червня
Оголошення
13:01, 11 червня
10:36, 11 червня
6
15:21, Вчора
10:37, 9 червня
15:16, Вчора
Коментарі