• Головна
  • Розпочато вибірковий капітальний ремонт перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня
10:42, 31 липня 2014 р.

Розпочато вибірковий капітальний ремонт перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня

У Вінниці розпочато роботи по вибірковому капітальному ремонту перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня зі зміною руху транспорту. Тут вже нанесено нову тимчасову розмітку та встановлено дорожні знаки. Незабаром на цій ділянці дороги, а також на перехресті вулиць Московської та Тимощука, з’являться кілька пішохідних переходів та «острівці безпеки». Це дозволить підвищити безпеку руху та певною мірою розвантажити цю ділянку дороги.

Розпочато вибірковий капітальний ремонт перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня, фото-1

У Вінниці продовжуються роботи по впорядкуванню руху транспорту та збільшенню пропускної здатності доріг та перехресть міста. У цьому році вже завершено другу чергу розширення перехрестя вулиць Козицького та Свердлова. А з 25 липня змінено рух транспорту на одному з перехресть Старого міста.

Розпочато вибірковий капітальний ремонт перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня, фото-2

«На перехресті вулиць 8 березня та Московської змінено пріоритетність доріг. До цього часу головною була дорога вулиці Московської, і транспорт, який виїжджав з вул. 8-го березня надавав перевагу в русі автомобілям, що рухались від лікарні. Після зміни руху головною стала вул. 8-го березня.

Розпочато вибірковий капітальний ремонт перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня, фото-3

Тут вже встановлено відповідні знаки та нанесено нову тимчасову дорожню розмітку, на місці якої згодом будуть влаштовані «острівці безпеки». Крім того, на цій ділянці встановлено знаки, що позначають ремонтні роботи, тому у межах перехресть швидкість авто повинна бути не вищою 20 кілометрів на годину», – розповідає начальник відділу по ремонту об’єктів благоустрою Леонід Демченко.

Розпочато вибірковий капітальний ремонт перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня, фото-4

Також у рамках капітального ремонту цього об’єкту планується нанесення пішохідних переходів та створення «острівців безпеки» на перехрестях вулиць Московської і 8 березня та Московської і Тимощука. Наразі на місці, де вони з’являться, нанесено розмітку жовтого кольору. Крім того, на перехресті вулиць 8 березня та Московській буде заасфальтована ділянка тротуару та встановлено турнікетне огородження там, де це необхідно.

Розпочато вибірковий капітальний ремонт перехрестя вулиць Московської, Тимощука та площі 8-го Березня, фото-5

Леонід Демченко додає, що реконструкція дозволить підвищити безпеку вінничан, розвантажити дорогу, а також зменшити затори та знизити аварійність на цій ділянці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вул. Московська #вул. Тимощука #движение транспорта #Леонід Демченко #площа 8 березня #Старый город
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...