• Головна
  • Вінничани масово відмовляються від стаціонарних телефонів і «уходять» в інтернет
11:29, 5 серпня 2014 р.

Вінничани масово відмовляються від стаціонарних телефонів і «уходять» в інтернет

Вінничани масово відмовляються від стаціонарних телефонів, віддаючи перевагу мобільному зв’язку. Лише за рік колись такий бажаний предмет заздрості сусідів – домашній телефон – став непотрібний понад 9 тисячам вінницьких родин.

Як повідомили в головному управлінні статистики Вінницької області, з початку року відбулось зменшення домашніх телефонних апаратів по міській місцевості на 5787 одиниць, по сільській – на 3772 одиниці. Станом на 1 липня 2014р. в середньому на 100 сімей області припадало 39 телефонних апаратів.

Загалом, телефонна мережа області на 1 липня 2014р. нараховувала майже 294 тис. основних телефонних апаратів, з них 85% – у населення.

Люди відмовляються від стаціонарних телефонів на користь мобільному зв’язку, при цьому, часто використовують послуги одразу кількох операторів. Так, на Вінниччині з населенням у 1,6 мільйона чоловік кількість абонентів мобільних операторів становить 2 мільйони.

Мобільному зв’язку належить левова частка в загальних обсягах послуг пошти та зв’язку − 60%.

Також у побут вінничан усе активніше приходять інтернет і кабельне телебачення. Зокрема, з доступ до інтернету в області зареєстровано 98 тисяч абонентів. Кабельним телебаченням користуються 53 тисячі абонентів.

Натомість, рідше вінничани стали виписувати періодику. Так, за рік доставка газет та журналів зменшилась на 6%, листів – на 5%, телеграм – на 9%, посилок – на 3%, обсяги поштових переказів і пенсійних виплат зменшились на 5%.

У січні–червні 2014р. у розрахунку на 100 осіб населення області споживання послуг пошти та зв’язку в середньому становило: 194 листи, 1 телеграма, 11 посилок, 1107 міжміських телефонних переговорів (включаючи міжнародні).

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області у січні–червні 2014р. 40 підприємств області надавали послуги пошти та зв’язку, загальний обсяг яких становив 542,9 млн. гривень, що майже наполовину (на 41,7%) менше, ніж за січень–червень 2013р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мобильный телефон #статистика #телефон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...