![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
09:05, 7 серпня 2014 р.
Податок на армію, що по чому
Завдяки військовому збору, за підрахунками фахівців ГУ Міндоходів у Вінницькій області, до кінця 2014 року на потреби армії регіон зможе зібрати близько 70 млн.грн.
Зміни до Податкового кодексу набирають чинності з 3 серпня поточного року. Відтак, тимчасово, до 1 січня 2015 року, як доповнення до податку на доходи фізичних осіб, введено новий загальнодержавний збір – військовий збір. Його запропоновано стягувати за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб. А саме, із заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.
Збір також буде стягуватися у разі виграшу у державну та недержавну грошову лотерею, а ще з виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Натомість доходи суб’єктів господарювання-фізичних осіб не є об’єктом оподаткування.
В цілому по Україні запровадження військового збору дозволить акумулювати 2,9 млрд. грн. На Вінниччині ця сума становитиме близько 14 млн. грн. в місяць.
Планується, що усі надходження від військового збору будуть йти на фінансування Збройних Сил та підтримку їх обороноздатності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
16:51, 16 липня
16:52, 16 липня
18:55, 18 липня
16:52, 16 липня
live comments feed...
Коментарі