• Головна
  • Вінницькі чиновники попливли за Джигою
17:27, 14 червня 2011 р.

Вінницькі чиновники попливли за Джигою

У Вінниці в спортивному комплексі «Авангард» відбувся заплив держслужбовців, в якому взяли участь 24 працівники з Вінницької обласної державної адміністрації, обласної ради та Вінницької міської ради.

Про це повідомляє помічник голови Вінницької обласної державної адміністрації Ірина Кравченко.

На спринтерській дистанції на 50 м окремо стартували чоловіки та жінки.

У чоловічому запливі взяли участь 13 представників сильної статі. Жорстких умов по техніці плавання учасникам не ставили – держслужбовці пливли вільним стилем.

Відкрила змагання чоловіча команда. У першому ж запливі свою фізичну форму продемонстрував голова облдержадміністрації Микола Джига. Він був єдиним в категорії після 60 років.

На старті, як розказав пізніше, забарився, не почувши сигналу тренера. Але від плавання отримав задоволення. «Враження найкращі після плавання. Але 50 м не моя дистанція, я не спринтер, я – стаєр. Якби на 500 і більше метрів – я би показав свій нормальний результат» , - поділився Микола Джига враженнями з журналістами. Він розповів, що плаває чотирма стилями – батерфляєм, брасом, кролем та на спині. На запитання, чому компанії губернатору не склали його заступники, відповів, що цьому завадили робочі відрядження.

Голова облдержадміністрації наголосив: «Виступити за свої колективи держслужбовці прийшли за бажанням. Ми підтримуємо спортивні змагання будь-якого рівня. Тому що це фізкультура – це складова загальної культури і виховання людини. І звичайно, це потрібно для зміцнення здоров’я, а це – найбільша цінність».

Він також додав: «Спортивні змагання згуртовують людей, сприяють зміцненню командного духу. – Фізкультура і спорт справді об’єднують суспільство».

У першій групі управлінь «золото» здобули спортсмени з Вінницької міської ради, «срібло» - команда апарату облдержадміністрації, «бронзу» - управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. У другій групі – першість здобуло управління фізкультури та спорту облдержадміністрації, їм поступились управління капітального будівництва та управління з питань внутрішньої політики та преси і інформації. Результати останнього етапу спартакіади були наступними:

плавання чоловіки:

- в категорії після 60 років:

1 місце – голова облдержадміністрації Микола Джига

- 50-60 років:

1 місце – Володимир Лазаренко (управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації ).

2 – Борис Ніколаєв (Головне управління з питань надзвичайних ситуації та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи).

3 – Олексій Поповський (Управління капітального будівництва облдержадміністрації).

- 40-50 років:

1 місце – Ігор Салецький (відділ у справах релігій облдержадміністрації).

2 –Олег Прилипко (управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації).

3 – Ігор Пелех (головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації).

- до 40 років:

1 місце – Олександр Бєлінський (спорткомітет Вінницької міської ради).

2 – Сергій Степаненко (управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації).

3 – Олег Романець (апарат Вінницької обласної ради).

Жінки:

Кращі результати продемонстрували:

Гаєвська (Управління капітального будівництва облдержадміністрації).

Бондар (Головне управління з питань надзвичайних ситуації та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи).

Шуляк (виконавчий комітет Вінницької міської ради).

Підбиття підсумків та нагородження переможців спартакіади планується за тиждень. Команди-призери отримають кубки переможців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...