• Головна
  • Європейські та українські громадські організації обирають вінницький торговельно-розважальний центр.
Реклама
15:43, 8 серпня 2014 р.

Європейські та українські громадські організації обирають вінницький торговельно-розважальний центр.

Реклама

Організаторами виступили: Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України», Міжнародна мережа надавачів послуг для дітей/дорослих з інвалідністю SOFT Tulip (Нідерланди), Вінницька громадська організація «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця».

Семінар відбувся в рамках  Всеукраїнської програми НАІУ: «Сприяння розвитку громадського руху жінок-інвалідів та батьків, які виховують дітей-інвалідів». Згідно програми семінару, окрім обговорення важливих проблем, учасникам семінару було запропоновано змістовну розважальну програму. Офіційна частина семінару проходила в конференц-залі ТРЦ Мегамолл. Під час неофіційної частини заходу учасники відвідали пам'ятні місця нашого міста та розважились в РК Амагама-Мегамолл.

ТРЦ Мегамолл  вже не вперше приймає захід такого рівня. Минулого року ТРЦ Мегамолл було обрано серед багатьох претендентів місцем презентації нового проекту Британської Ради «Громадянське суспільство як захисник прав людей з обмеженими можливостями в процесі прийняття рішень органами влади», що фінансується Європейським Союзом і виконується Британською Радою в Азербайджані, Вірменії, Грузії, Йорданії, Лівані та Україні спільно з місцевими партнерськими організаціями. 

А у лютому в конференц- залі ТРЦ Мегамолл відбувся семінар на тему "Нинішній етап відносин ЄС - Україна". ПредставництвоЄвропейського Союзу в Україні запросило експертів з питань євроінтеграції, представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, медіа та представників ділових кіл обговорити міфи і реалії, теперішній стан та перспективи відносин між Україною та Європейськім Союзом.

ТРЦ Мегамолл по праву вважається улюбленим місцем покупок та дозвілля вінничан та гостей міста і є відомим далеко за межами Вінниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...