• Головна
  • Чи безпечні ліфти у вінницьких будинках?
10:39, 20 червня 2011 р.

Чи безпечні ліфти у вінницьких будинках?

Держгірпромнагляд у Вінницькій області після перевірки ліфтового господарства житлового фонду області зробив висновок – третина всіх ліфтів потребує невідкладного ремонту та модернізації.

Про це повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду по Вінницькій області.

На сьогоднішній день в області експлуатується 1533 ліфти, основна частина яких знаходиться в м. Вінниці — 1416.Серед цих ліфтів багато таких, які вже давно віджили свій термін експлуатації, тобто 25 і більше років. В області 446 ліфти (363 з них у м. Вінниці) потребують ремонту і проведення експертної оцінки технічного стану щодо можливості їх подальшої експлуатації.

Минулого року було модернізовано лише 17 ліфтів, за рахунок державного бюджету. В 2011 році роботи по модернізації не проводились взагалі. Однак, влада міста Вінниці з розумінням ставиться до вирішення питання ремонту та експлуатації ліфтів. У цьому році з міського бюджету було виділено кошти на проведення діагностики 64 ліфтів для того щоб в подальшому провести їх ремонт та модернізацію. На даний час експерти ДП «Вінницький ЕТЦ» вже провели діагностику цих ліфтів.

Але питань щодо безпечної експлуатації ліфтів залишається дуже багато. До цього часу в області не вирішено питання щодо забезпечення ліфтів двостороннім диспетчерським зв’язком. 73% ліфтів, які сьогодні експлуатуються у Вінниці, не обладнані диспетчерським зв’язком, а це значно збільшує ризик виникнення аварійних ситуацій та несанкціонованого втручання в електричну та механічну схеми ліфтів. Хоча слід відмітити, що всі ліфти МКП «ЖЕК-Уют», що на мікрорайоні «Поділля», обладнані бездротовою системою диспетчерського зв’язку, що дає змогу оперативного реагування при аварійних зупинках ліфтів тощо.

В області ліфти обслуговують чотири організації - ВМКП «Вінницяміськліфт»; ТОВ «Рембудмонтаж»; ТОВ МП «Інвар» та СРБУ «Вінницяліфт» - вони одержали дозволи в управлінні Держгірпромнагляду по Вінницькій області на виконання зазначених робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...